gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Aşk herşeye değer

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[Öyle bir rüyaydın ki
    Sadece bir kez gördüğüm
    Denedim tutamadım]

[Rüzgarda savrulan bir küldün
    Denedim tutamadım
    Rüzgarda savrulan bir küldün]

[ Aşk her şeye değer
    Seninle anladım
    Bin yıl geçse sürer
    İçimde rüzgarın ]

[ Aşk herşeye değer
    Seni seviyorum
    Sevmek suçsa eğer
    Kabul ediyorum ]

**alıntı**

2. anuş

anuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşk herşeye değer
    cok güzel olmuş canım emegine saglık

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Aşk herşeye değer

Paylaşım için saol canım

Aşk herşeye değer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk herşeye değer

aşk herşeye değer

elveda bitanem Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti yanmanin nedeni aksam yedikleri degil uyanir uyanmaz bugün yapacaklarinin aklina gelmesiydi. Bugün 2 yildir götürmeye çalistigi bir birlikteligi bitirecekti aslinda bunda geç bile kalmisti. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsiz uyanis bitmeli... Içinde bir muhakeme baslamisti, kendi kendine söyleniyordu: “Ona da haksizlik etmek...
  2. Ajda Pekkan - Herşeye Değersin

Ajda Pekkan - Herşeye Değersin

Alaça karanlıkta içine kapanmış Bir çiçek gibi solgun ve yalnız Akşamın türlenen ışıklarında Gözlerim bir yerlerde takılı kalmış Bütün ışıklar bir anda sönse Ve karanlıklar halime gülse Yine de içim aydınlık seninle Bilirim geç de olsa benimsin Bilirim belli etmez seversin Sen her zaman özlenmeye İnan sen herşeye değersin Bir yeniden doğuş sanki bir varoluş Seni anlamak,...
  3. Aşk herşeyi affeder mi?

Aşk herşeyi affeder mi?

Neden hep yanlış insanlara aşık oluruz? Yanlış insanlara aşık oluyoruz çünkü kafamızın içinde "doğru insan" diye bir kavram var. Zihnimizde belli ölçülerden, daha doğrusu kalıplardan meydana gelen bir şema oluşturuyoruz. Durmadan hayatımızın erkeğini arıyoruz ve onu bulma konusunda oldukça sabırsız davranıyoruz. Ayrıca kabul edin ki, aşk söz konusu olduğunda yasakların ve engellerin...
  4. aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse de sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni seviyorum Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşlik ediyor hayalin Gözlerin kapalı Yanımdasın hala sevgilim Gözlerin kapalı Yanımda...
  5. aslı güngör-aşk herşeye değer

aslı güngör-aşk herşeye değer

sıla aşk herşeye değer ASLI GÜNGÖR--aşk herşeye değer Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni Seviyorum... Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşlik ediyor hayalin Gözlerim...

Sayfayı Paylaş