gebe
?

Ask herseyi affeder mi?

Anketin kapanma tarihi 29 Eylül 2008.
  1. Evet

oy sayısı 2
    66,7%
  2. Hayir

oy sayısı 1
    33,3%
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ask herseyi affeder mi?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Anket acilmistir. Basliyorum, kesinlikle Hayir!

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ask herseyi affeder mi?
    bence de hayır aşk herşeyi affetmez

3. banuu

banuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

affeder ya cok sevıyosan.ama affetmedende hakettıgı cezayı verıcen

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

aşk seviyosan affeder bazı şeylerii ama herşeyii affetmezz..

Ask herseyi affeder mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Beni Affeder Misin?

Rafet El Roman - Beni Affeder Misin?

Beni affeder misin? Bakar misin yüzüme Güvenir misin yeniden Sevisir miyiz eskisi gibi Ben sensiz neylerim Bu ömrü neyleyim Kalbim aglar yanar Hem mahçup hem kanar Gönül bu elbet Yandigi yere kadar Herseyin bedeli var Ihanetin en agir Sevgiyse elbet Gittigi yere kadar Herseyin bir sonu var Sevgilim beni affet Söyle yar beni unuttun mu? Kopardin mi yüreginden Sildin mi anilari Gömdün mü...
  2. Aşk her şeyi affeder mi

Aşk her şeyi affeder mi

"Sex and the City" filmi tek gecelik kaçamağın evliliği bitir bitirmeyeceği sorusunu gündeme getirdi. Ünlüleri ikiye bölen bu soruya Ceyda Düvenci'nin yanıtı ise şöyle oldu: "Duruma göre değişir. Biraz adamı ne kadar seveceğine, onun için nelere katlanabileceğinebiraz da adamın sizi ne kadar sevdiğine, ne kadar mücadele ettiğine bağlıdır." Bergüzar Korel: Bilemiyorum...
  3. Aşk herşeyi affeder mi?

Aşk herşeyi affeder mi?

Neden hep yanlış insanlara aşık oluruz? Yanlış insanlara aşık oluyoruz çünkü kafamızın içinde "doğru insan" diye bir kavram var. Zihnimizde belli ölçülerden, daha doğrusu kalıplardan meydana gelen bir şema oluşturuyoruz. Durmadan hayatımızın erkeğini arıyoruz ve onu bulma konusunda oldukça sabırsız davranıyoruz. Ayrıca kabul edin ki, aşk söz konusu olduğunda yasakların ve engellerin...
  4. Aşk affeder mi?

Aşk affeder mi?

Dünyanın en güzel, en tuhaf, en yabani ve aynı zamanda en evcil duygusunu yani aşkı, bu kez de sıradışı sorularla çözümlemeye hazır mısınız? Neden hep yanlış insanlara aşık oluruz? Yanlış insanlara aşık oluyoruz çünkü kafamızın içinde "doğru insan" diye bir kavram var. Zihnimizde belli ölçülerden, daha doğrusu kalıplardan meydana gelen bir şema oluşturuyoruz. Durmadan...
  5. ALLAH ' ım beni AFFEDER Mİ ?

ALLAH ' ım beni AFFEDER Mİ ?

öYLe bir günaha girdim ki , bilmiyorum ALLAH beni birgün affeder mi ... ne yapmam gerek bu vicdan azabından kurtulmam icin ? içim nasıl rahatlıyacak , nasıl huzur bulucam hayatımın sonuna kadar ? zaman geri alınsa , hıc bır sey yasanmamıs olsa ... siz soyleyın ALLAH affedermi herkesi , tövbe edenleri , BENİ ???

Sayfayı Paylaş