gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ask hic biter mi?

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ask hic biter mi?
    ellerine sağlık canım

3. esmer.güzeli

esmer.güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ask hic biter mi?

ellerine sağlık mery ablacım...

Ask hic biter mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Hiç Biter Mi?

Aşk Hiç Biter Mi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ceza Dertler Biter Mi

Ceza Dertler Biter Mi

narkoz bilirsin bazen koşmak gerek neden bilmeden kaybı görmeden& ayıbı göm beden ayıkana kadar hadi tana kan akıtana kadar& budur tek bedel vurur yok eder vurgu şok eder kurgu çok keder& bakıp mahfeder savaş başlar çekin nefer vede alın siper& benim projem ortadoğu soy kırımı benim nehirim ortadoğu kan kızılı benim götürüm orta doğu son satırı& yaşam işler yok ayıbı&...
  3. Hic mi düsünmez insanlar

Hic mi düsünmez insanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. sen hic eylülde sevdin mi?

sen hic eylülde sevdin mi?

Bir sabah, Zamanı durdurdun sen... Ayrılığı ekledin sonbahara Mevsimin bütün bulutları, Gözlerimde birikti de Ben yağamadım bakışlarına... Söyle! Hangi güneş Baharı getirecek şimdi bana? Kadehimiz ayrılağa kalkmadı ki hiç Ben nasıl içebilirim yokluğuna... Belki, Zamansızdı sevgim En az gidişin kadar! Elde değil bu. Sen hiç eylülde sevip de Vakitsiz hüzünlere beyaz bayrak salladın mı?...

Sayfayı Paylaş