gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşk Hiç Biter Mi?

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Aşk Hiç Biter Mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Dertler Biter Mi

Ceza Dertler Biter Mi

narkoz bilirsin bazen koşmak gerek neden bilmeden kaybı görmeden& ayıbı göm beden ayıkana kadar hadi tana kan akıtana kadar& budur tek bedel vurur yok eder vurgu şok eder kurgu çok keder& bakıp mahfeder savaş başlar çekin nefer vede alın siper& benim projem ortadoğu soy kırımı benim nehirim ortadoğu kan kızılı benim götürüm orta doğu son satırı& yaşam işler yok ayıbı&...
  2. sizce aşk zamanla biter mi?

sizce aşk zamanla biter mi?

aşk zamanla biter mi aşkın bitme belirtileri gerçek aşk bitermi sizce aşk zamanla biter mi kızlar? bana sorarsanız, gerçek AŞK,sa asla bitmez.. AŞKI sonsuza dek yaşatabilmek, sevmeyi bilen iki yürek işidir.. sevmeyi bilen iki yürek birbirini bulmuşsa o AŞK ebedidir..
  3. gelirsem biter aşk

gelirsem biter aşk

Düştüm dedim...elinin tersinde Hayır !!! dedi Düş olsan farketmezdim seni... Sevgim sana güç veriyormu diye sordum... başını çevirdi yüzünde kalmamış takatla Hayır!!! dedi inatla öyle olsa yıkılmazdım her Seni Seviyorum deyişinde... Özledinmi beni dedim.. sustu nefesini en derinden aldı özlenmezmi dedi... Git dedim... GİT... sen kalınca genişliyor bu dünya ve kayboluyorum...

Sayfayı Paylaş