Ask hüzün, gece uzun,Ne yana dönsem yüzün

magical

Yeni Üye
Üye
Ask hüzün, gece uzun,Ne yana dönsem yüzün
aşk hüzün gece uzun aşk hüzün sen ve ben gece uzun dinle
Bu gece bambaska hisler tasiyorum. Hepsi senli, hepsi sana dair. Karmakarisigim. Yüregimin bir yani sensizlikle, yoklugunla basedemeyip sizlarken derinden, diger yani da hayallerimdeki seninle oldugundan çarpiyor çarpabildigince. Bir yanim seni özlerken, bir yanim da ögrenmis sensizligi. Kabullenip, boyun egmis herseye..
Daha bir bendesin bu gece. Hiç bitmemissin, hiç gitmemissin gibi benden uzaklara. Acitanlar, kanatanlar hiç yasanmamis.. Saymadigim kaç aydir yoklugunla savasmamis gibi, daha biraz önce ellerinin sicakligini hissetmis gibiyim ellerimde. Gün kavustugunda aydinliga, hiç bir sey olmamis gibi gülümseyerek geleceksin sanki bana.
Her ne yana baksam sendeyim, her ne yana dönsem bendesin..
Gözlerimi kapatiyorum, karsimda dikiliyor suretin. Dokunmak istiyorum, kayip gidiyorsun ellerimin arasindan, hissettirmeden..
Bir yanimda sevda atesi
Bir yanimda küllerin
Sen gittin.. Yüregini bana biraktin giderken. Bu yüzden seni gönderemeyisim benden. Aslin kimbilir hangi bilinmez yerlerde, suretin bende yine.. Bu sevdanin atesini ondan söndürmüyorum içimde..
Sen ve ben ayri dünyalarda degiliz aslinda. Hala "biz" variz.. Yenilmedik hayatin bize oynadigi bu oyuna. Hiç bir güç ayiramadi, vazgeçiremedi bizi biz olmaktan. Yokluguna boyun egip te birakmadi yüregim yüregini..
Hayat savurdu küllerini, ben arasindan alip seni bana kattim. Senden olanlarla bendekileri ekleyip birbirine, sana yine sevdali yeni bir ben yarattim..
Karsi kiyida uyusa günes
Gönlüme gece yagar
Hala karanliklarindayim sensizligin. Sana kavustugum güne kadar aydinlanmayacak gecem. Yüregimin bir yani aydinlik, bir yani karanligina bulanmis yoklugunun..
Benim günesim senin oldugun yerlerde.. O hiç bilmedigim alemlerde. Hayalin isik oluyor bu karanliga sadece. O yüzden birakmiyor, sikica sariliyorum bütün gücümle. Kimseler alamiyor elimden, gücü yetmiyor..
Bazen vazgeçmeye kalkiyorum, o vakitlerde sevdan dikiliyor karsima.. Ne kadar uzak görünsen, bir o kadar da yakinsin bana. Belki sen bensin, ben de senim.. Kendinden vazgeçemiyor insan.
Gerçekleri yansiyip, hayaline sariliyorum yine. Senin dünyanda dogan günes, hayalinle yansiyor benim de dünyama. Onun isigiyla yetiniyorum ben sadece. Baska aydinliklar umrumda bile degil..
Sen hiç dinlemedin ki beni
Sözlerim öksüz kalir
Beni duymadigini bilsem de hiç vazgeçmedim sana seslenmekten. Senli cümlelerimi ertelemedim hiç. Kelimelerim kirik ta olsa, yarim da olsa, döktüm yüregimin sesiyle. Biliyorum ki yarim kalan bütün kelimelerimi tamamliyorsun sen. Susarak ta konusabiliyoruz seninle.
Dudaklarimin arasindan tek bir hece çikmasa bile, duyuyorsun yüregimdeki çigliklari, isyanlari, haykirislari.. Bütün sorularimin cevaplarini buluyorum içimdeki sesi, içimdeki seni dinledigim zamanlar.
Kimsenin bilmedigi, anlamadigi bir dilde içimden konusuyorum seninle. Senin anladigini biliyorum ya, bu yetiyor bana..
Niceleri buna sevda dedi, ask dedi, düs dedi
Kimileri de böyle ask olmaz unut dedi
Niceleri buna sevda dedi, hayal dedi, geç dedi
Kimileri de böyle ask olmaz unut dedi
Sevda mi bu yasadigim, ask mi, hayal mi düs mü bilmiyorum ne oldugunu. Gideli uzun yillar oldu ama hep yanimdaymisçasina hissediyorum varligini.. Bunu hissetmek bana iyi geliyor. Yoklugun acitsa da büyük bir inatla yasatiyorum seni içimde..
Zannetme ki yoksun diye daha az düsünüyorum seni. Zannetme ki ardin sira gözyaslarimdan kurdugum bu sevda mahserinde yokluguna yenik düsüp yikilacagim. Ben seni sensiz de yasamayi ögrendim..
Ben istesem de seni çikarip atmayi içimden, izin vermiyor yüregim, birakmiyor bana biraktigin yüregini...
Bu yüregim çarpiyor, seninle senin için
Bir tek o seni benden de çok seviyor..

Geri