gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Aşk, hüzün, mutluluk, yanlizlik... avatarlari...

Konu, 'Çöplük' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Aşk, hüzün, mutluluk, yanlizlik... avatarlari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Belki Hüzün Belki De Aşk

Gökhan Tepe - Belki Hüzün Belki De Aşk

gökhan tepe tanrım affedermi belki hüzün belkide aşk akor Unutulmuş, kurutulmuş güllerim var avuçlarımda Belki hüzün belki de aşk dolasıyor damarlarımda Hatıralar baş ucumda gülerken ağladım canım yıllarca Sende bahar alışkanlık bense kışın tam ortasında Kolay değil unutulmak Yaşanılan bir şeyler var Belki son kez ağlıyorum Ayrılığa giden bu yollarda Tanrım affeder mi Kahredip çekip...
  2. Aşk yogası yap, mutluluğu yakala!

Aşk yogası yap, mutluluğu yakala!

Hinduizm ve Budist inançlar hızla batıya yayılırken, binlerce yıllık bir biyolojik ama aynı zamanda da ruhsal bir aşk öğretisini de yanında getirdiler. Tantra´nın temelinde, evrensel seks ve orgazmik bütünleşme vardır. Amaç ve yöntemler çok çeşitli olmakla beraber, amaç tektir; kozmik birliktelik ve sınırsız orgazm... Tantra, beraber olmak, bütünleşmek anlamındadır. Bir sistemi çağrıştırır...
  3. aşkta mutluluk için öneriler

aşkta mutluluk için öneriler

aşkta mutluluk askta mutluluk için için öneriler mutlu aşkın yolları Kaçamak yapın: Hayat rutininizden bir günlük bile olsa kaçın. Bu kaçamak için hiçbir plan yapmayın, arabanıza binin rasgele bir yöne doğru yola çıkın. Bu tür kaçamaklarda konfor aramayın. Haydi, beklemeyin ve bir gün için kimliğinizi kaybedin hayatınızı dolu dolu yaşayın! Hayal kurun: Gazete sayfalarını karıştırın ve satılık...
  4. Yanlizlik.....

Yanlizlik.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. AŞK hüzün GECE mutsuzluğum...

AŞK hüzün GECE mutsuzluğum...

İçim üşüyor. Islatma toprakları. Attığım her adım daha da ağırlaşıyor. Kokun sinmesin çiçeklere. Çoktan unuttum içime derin bir nefes çekmeyi. Çoktan unuttum ardından görünen gökkuşağının renklerini. Serinletmeye çalışma boşuna içimi. İstesen de beceremezsin yorulma boşuna. Yağma yağmur. Çek git yoluna Esme be rüzgar. Uğulduyor kulaklarım. Takatim yok itme beni. Titriyor bacaklarım....

Sayfayı Paylaş