gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Aşk-ı memnu’da güldüren hata

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

aks hatası dizi hataları

Valla benim dikatimide çekti bu:D

YENİ YAYIN DÖNEMİNE AYNI SAHNEYLE BAŞLAYINCA...

Geçtiğimiz sezona bahçedeki serada Behlül’le (Kıvanç Tatlıtuğ) Bihter’in (Beren Saat) ateşli öpüşme sahnesiyle veda eden Aşk-ı Memnu dizisi yeni yayın dönemine aynı sahneyle başladı. Ancak araya giren koskoca yaz tatili dizide güldüren bir hatanın oluşmasına neden oldu. Yaz boyunca Saat ve Tatlıtuğ güneyde tatil yapınca dizide ’devamlılık sorunu’ yaşandı. Beren Saat

Yeni sezonun ilk bölümünde seraya beyaz ten rengiyle giren iki oyuncunun devam bölümünde bronz olarak çıkması dikkatli izleyicinin gözünden kaçmadı.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hic dikkat etmedim valla :D:D:D:D
    ama simdi düsününce gecerkten komik olmus :D:D:D

tskler cnm paylasim icin :)

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    :D Olur böyle şeyler.
    Bir de şey vardı o halledildi mi acaba izlemedim ben?
    Behlül uzun saçlıydı o sahnede. Sonra şampuan reklamı için kestirmişti :D Hemen dedim eyvah çok kötü bi hata dedim :D Acaba onu bi şekilde düzelttiler mi :D

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hehehee ohh iyi olmuşş:D:D

5. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    evet bende dikkat ettim.

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahah :D:D:D: olur böyle hatalar türk televizyonu yakalar :p

Aşk-ı memnu’da güldüren hata konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. _________ aşk-ı aşıyorum.. __________

_________ aşk-ı aşıyorum.. __________

Hiç bilmediğim bir şehirden hiç bilmediğim bir başka şehre gitmenin tedirginliğiyle aklımda sadece o.. Yollarım onunla başlıyor Onunla bitiyor.. İşkence gibi geçen onca aydan sonra bambaşka hissediyorum kendimi anıların içinde onunsa kilometrelerin yetemediği kadar uzağında.. Sanki bilmediğim bu yollarda karşıma çıkacakmış gibi bekliyorum her yeni kilometreyi her şehri daha da umutlu...
  2. Aşk-ı Memnu'daki hata

Aşk-ı Memnu'daki hata

aşkı memnu beren saat aşkı memnu aski bihter ıphone 1 Aşk-ı Memnu'nun başrol oyuncusu Bihter dizide iPhone kullanmaya başladı Ancak yaptığı bir hata ile internet kullanıcılarına dalga konusu oldu Dizide makyaj yaparken aynı zamanda da telefonla konuşan Beren Saat'in telefonu ters tuttuğu görülüyor
  3. Aşk-ı emlak

Aşk-ı emlak

Maşallah her memlekette birer villası olacak bi gidişte allah daha çok versin:D SON DÖNEMİN EN ÇOK PARA KAZANAN İSİMLERİNDEN KIVANÇ TATLITUĞ, PARASININ KIYMETİNİ İYİ BİLİYOR. Birçok gayrimenkulü bulunan oyuncu Çekmeköy'de lüks bir siteden 2 daire daha aldı. Son dönemin yıldızı en çok parlayan ismi Kıvanç Tatlıtuğ, şöhreti paraya çevirmeyi başardı. Gümüş dizisiyle çıkışa geçen...
  4. AŞK-ı HaYaL

AŞK-ı HaYaL

aşk Yüzyıllarca uzmanlar araştırıp durmuşlar. "Aşk aşk aşk; ne menem bişeydir bu aşk; yenilir mi, içilir mi, gözle görülüp elle tutulur mu? " diye. Adına milyonlarca şiir düzülmüş, milyarlarca yazı yazılmış; tartışmalara, makalelere konu olmuş... Peki hangi yazar, hangi şair anlatabilmiş aşkı tam manasıyla... Eee ne demişler! " Aşk anlatılmaz, yaşanır! " mış... Aşkı...

Sayfayı Paylaş