gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Aşk-ı Memnu Beren Saat Dizi Makyajı

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

beren saatin makyajsız hali beren saat makyajsız hali bihterin makyajı saat göz makyajı bihterin [​IMG]
    Aşk-ı Memnu dizisinin setinde yıldızı parlayan genç yıldız Beren Saat'in makyajını yapan Gülcan Bayaröge, daha önce canlandırdığı karakterlerin aksine, baskın Bihter karakterini öne çıkaran bir göz makyajı yaptığını söylüyor.
    "Göz makyajını yaparken, far kullanmıyorum, sadece siyah kalemle Beren'in gözünü çerçeveleyip dağıtıyorum, ardından da bol maskara uyguluyorum," diyor.

Saat'in çok pürüzsüz ve sağlıklı bir cildi olduğunu söyleyen Bayaröge, çok ince bir fondötenin ve pudranın baz için yeterli olduğunu da ekliyor. Yoğun göz makyajı yapıldığı için dudaklarda çok net renklerden kaçındığını söyleyen Bayaröge, şeffaf rujlar kullanıyor. Cici kız görünümlü pembe yanaklar yerine, sert karakterini yansıtan şeftali tonlarında bir allıkla elmacık kemiklerine kontür yaparak belirginleştiriyor.

MAC, Face&Body fondöten, 120 ml, 68 TL, MAC, Powder Blush in Melba allık, 43 TL Chanel, Rouge Allure ruj, 69 TL

2. shema

shema Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hastaım onun makyaja yha cok yakısıo cok gzell

3. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel gerçekten yapanda yapılanda harika

4. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    güzel evet

Aşk-ı Memnu Beren Saat Dizi Makyajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk-ı Memnu(1975)

Aşk-ı Memnu(1975)

aşkı memnu nostalji aşkı memnu müjde ar nostalji aski müjde ar 1975 Bu diziyi bilmeyen yoktur herhalde Şimdilerde 2008 modeli oynuyo ama pek beğenmedim eski tad yok Her zamanki gibi cinsellik yine aşırı derece olacaktır(Yaprak dökümünde ki gibi) Müjde Ar'a teklif edilseydi keşke Bihter o olsaydı İşte az da olsa resimler; TRT SUNAR!!! MÜJDE AR
  2. Aşk-ı memnu dizisinde bihter'i beren saat'en çarpıcı açıklamalar

Aşk-ı memnu dizisinde bihter'i beren saat'en çarpıcı açıklamalar

AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE “BİHTER” ROLÜYLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKEN BEREN SAAT, HAYATI DA ISKALAMAK İSTEMEDİĞİNİ ŞU SÖZLERLE AÇIKLADI: “HEM OYNAYACAĞIM HEM DOĞURACAĞIM!...” Filiz Akın'ın sunduğu “Filiz Akın’la Hafta Sonu Sohbetleri" programına yönetmen Tomris Giritlioğlu'yla birlikte konuk olan Beren Saat, rol aldığı "Güz Sancısı" filmiyle ilgili açıklamalar yaparken,...
  3. Beren Saat-Kıvanç Tatlıtuğ... "AŞK-I MEMNU" GERÇEK Mİ OLUYOR?

Beren Saat-Kıvanç Tatlıtuğ... "AŞK-I MEMNU" GERÇEK Mİ OLUYOR?

beren saat kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ aşk ı memnu aşkı memnu beren saat ve kivanc tatlitug beraber mi hamile mi Ben bigün birlikte olacaklarını biliyodum:D Aşk-ı Memnu” dizisinin yasak âşıkları Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’un tıpkı dizideki gibi aşk yaşamaya başladığı konuşuluyor son günlerde. Beren ile Kıvanç'ın aşk yaşadığı konuşuluyor... Cuma ve cumartesi günleri...
  4. Aşk-ı Memnu Senaryosu..

Aşk-ı Memnu Senaryosu..

aski memnu senaryo aşkı memnu senaryosu aşkı senaryoları aşkı memnu nun senoryosu hep behlülün etrafında dönüyo

Sayfayı Paylaş