gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşk-ı memnu dizisinde bihter'i beren saat'en çarpıcı açıklamalar

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE “BİHTER” ROLÜYLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKEN BEREN SAAT, HAYATI DA ISKALAMAK İSTEMEDİĞİNİ ŞU SÖZLERLE AÇIKLADI: “HEM OYNAYACAĞIM HEM DOĞURACAĞIM!...” [​IMG]

Filiz Akın'ın sunduğu “Filiz Akın’la Hafta Sonu Sohbetleri" programına yönetmen Tomris Giritlioğlu'yla birlikte konuk olan Beren Saat, rol aldığı "Güz Sancısı" filmiyle ilgili açıklamalar yaparken, oyunculuğu çok sevdiğini ancak yalnızca oyunculuk yapmak için hayatı da ıskalamak istemediğini belirtti.

Saat, "Hayatta duyguları farkına vararak yaşamak istiyorum. Anne olmak istiyorum. Hem de birden çok kere ve de üstelik bunun için beklemek de istemiyorum. Ama oyunculuğumu asla ertelemek istemiyorum" diye konuştu.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bencede anne olmalısın :D

Aşk-ı memnu dizisinde bihter'i beren saat'en çarpıcı açıklamalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk-ı Memnu Beren Saat Dizi Makyajı

Aşk-ı Memnu Beren Saat Dizi Makyajı

beren saatin makyajsız hali beren saat makyajsız hali bihterin makyajı saat göz makyajı bihterin Aşk-ı Memnu dizisinin setinde yıldızı parlayan genç yıldız Beren Saat'in makyajını yapan Gülcan Bayaröge, daha önce canlandırdığı karakterlerin aksine, baskın Bihter karakterini öne çıkaran bir göz makyajı yaptığını söylüyor. "Göz makyajını yaparken, far kullanmıyorum, sadece siyah kalemle...
  2. Aşk-ı Memnu dizisinde Adnan karakterini canlandıran Selçuk Yöntem röportajı

Aşk-ı Memnu dizisinde Adnan karakterini canlandıran Selçuk Yöntem röportajı

selçuk yöntem röportaj aski memnu ne zaman oynuyor aşkı memnu ne zaman oynuyor aşkı oyuncularının yaşları Selçuk Yöntem Röportajı Aşk-ı Memnu dizisinde Adnan karakterini canlandıran Selçuk Yöntem, Beren Saat’in oynadığı Bihter karakteri arasında yaşanan aşkı doğal bulduğunu söyleyerek ’Bence aşkın yaşı başı yok’ dedi. Kanal D’nin sevilen dizisi Aşk-ı Memnu dizisinde ’Adnan’ rolünü oynayan...
  3. Beren Saat-Kıvanç Tatlıtuğ... "AŞK-I MEMNU" GERÇEK Mİ OLUYOR?

Beren Saat-Kıvanç Tatlıtuğ... "AŞK-I MEMNU" GERÇEK Mİ OLUYOR?

beren saat kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ aşk ı memnu aşkı memnu beren saat ve kivanc tatlitug beraber mi hamile mi Ben bigün birlikte olacaklarını biliyodum:D Aşk-ı Memnu” dizisinin yasak âşıkları Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’un tıpkı dizideki gibi aşk yaşamaya başladığı konuşuluyor son günlerde. Beren ile Kıvanç'ın aşk yaşadığı konuşuluyor... Cuma ve cumartesi günleri...
  4. Aşk-ı Memnu Dizisinin Durum Şeması ????

Aşk-ı Memnu Dizisinin Durum Şeması ????

Aşkı memnu dizisinin durum şeması... kim kiminle kim kime aşık ...... :D kısacası kimin eli kimin cebinde belli değil... bunlara örnek olacak bir kaç farklı kareden resimler... Yuhh birine sarılırken diğerineeenee fransız badem sökme öpücüğü... Bu adamdan kocamı olur allaa aşkınaa yaaa.... enmutlu gününde başlamış haylazlıklara.. daha bismillah demedenn yarabiişükür diyor......
  5. Aşk-ı Memnu Dizisinde Kullanılan Nevresimler

Aşk-ı Memnu Dizisinde Kullanılan Nevresimler

aski memnu yatak odasi dizilerde kullanılan evler nevresimler aşkı memnu yatak örtüleri aski örtüleri Aşk-ı Memnu dizisini hepimiz merak edip bir kere de olsa izlemişizdir sanırım kızlar. İzlemesek de takip ederiz ''Ne oldu acaba? Adnan Bey gerçekleri öğrendi mi?'' diye. Dizideki her eşya bizim dikkatimizi çekmiştir. Çok şık ev dekoru yapılmış gerçekten. Kullanılan nevresimler halk...

Sayfayı Paylaş