gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden güzellik sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nihalin saçı nihalin sac rengi telefonu aşkı memnu saç rengi yeni saçı 19 yaşındaki Hazal Kaya oyunculuk kariyerinin yanı sıra, Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Makyaja olan merakını anlatırken, dört yaşında aynaya bile bakmadan ruj sürdüğünü gülerek hatırlıyor. Kaya’nın renkler dışında başka bir tutkusu ise parfümler! [​IMG]
    Dizide sizi upuzun ve dümdüz saçlarınızla gördük bir süre. Yeni dönemde Nihal'in görünümünde bazı değişiklikler olacak mı?

Evet. Artık Nihal büyüyor, daha kadınsı giyinmeye, makyaj yapmaya başlıyor. Eskiden sette saçımın ve makyajımın yapılması yarım saat sürerdi. Sadece fondöten ve biraz allık sürülürdü. Şimdi far sürülüyor, bol maskara uygulanıyor ve hazırlanmam daha çok vakit alıyor.

Nihal'le aranızda ne gibi benzerlikler var?

Aslında ikimiz de aynı yaştayız ve üniversiteye hazırlık sürecini de aynı dönemde yaşadık. Bunun dışında pek benzediğimizi söyleyemem. Ben Nihal kadar hanım hanımcık değilim. Tarzımız çok farklı. Farklı renkleri denemekten, kendimde değişiklik yapmaktan hoşlanıyorum.

Daha çok gençsiniz; cildiniz ise pürüzsüz görünüyor. Onu bu şekilde korumak için neler yapıyorsunuz?

Temizliğine çok önem veriyorum. T bölgesi yağlı ama sivilce problemi yaşamadım. The Body Shop'un ürünleriyle cilt bakımı yapıyorum. Haftada bir peeling de yaparım. Gül suyunu tonik yerine kullanıyorum. Bu annemden öğrendiğim bir güzellik tüyosu. Cildi gerçekten yumuşatıyor ve canlandırıyor.

Saçınız için de bakım uyguluyor musunuz?

Saçlarım ne yazık ki kötü bir boya denemesinden sonra çok yıprandı. Kuaföre gittiğimde BC Bonacure'ün kolajen balsamı uygulanıyor. Ben de evde, Lush'ın yıpranmış saçlara özel tarçınlı bakımını kullanıyorum. Gerçekten çok iyi geliyor.

Saçlarınızda değişiklik yapmaya karşı mısınız?

Çok severim fakat şu an dizi nedeniyle yapamıyorum. Bana kalsa hemen gidip turuncuya boyatabilirim ki bu deliliği daha önce yapmışlığım var. Bir ara uçlarımı yeşile ve turuncuya boyatmıştım.

Makyaj konusunda da bu kadar cesur musunuz?

Makyajı çok seviyorum fakat sette sürekli makyaj yapıldığı için normal hayatımda sadece allık ve maskara kullanıyorum. Eskiden daha çok, simsiyah bir göz makyajı yapar ve siyah kıyafetler giyerdim. Ama artık renklerle oynamayı seviyorum. Mesela geçen gün M.A.C.'ten sarı bir far aldım. Bir de pembe pantalon...

En sevdiğiniz parfüm nedir?

O kadar çok var ki! Bir parfümeriye girdiğimde hemen yeni çıkan kokulara yönelirim. Gündüz başka, gece başka tercih ediyorum. D&G Light Blue, Diesel Unlimited Fuel For Life, Dior Midnight Poison ve The Body Shop White Musk bugünlerde kullandıklarımdan sadece birkaçı.

alıntı

2. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlı gerçekten makyaj yapmasada çok hoş

Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden güzellik sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk-ı Memnu'nun Nihal'inden Güzellik Sırları

Aşk-ı Memnu'nun Nihal'inden Güzellik Sırları

hazal kaya makyajı nihalin sac rengi nihal hazal kaya göz rengi aski memnu Ekranların sevilen dizisi Aşk-ı Memnu'nun güzeli Nihalden güzellik sırları kızlar :tik: 'Aşk-ı Memnu'nun 'Nihal'i Hazal Kaya, oyunculuğun yanı sıra Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü'nde okuyor. Makyaja olan merakını anlatırken, dört yaşında aynaya bakmadan ruj sürdüğünü söyleyen Kaya, şu günlerde sarı...
  2. 2011 güzellik sırları

2011 güzellik sırları

ivana sert at kuyruğu 2011 Yılının Yeni Güzellik Sırları 2011 Yılının Yeni Güzellik Sırları Sezonda öne çıkan güzellik trendlerini merak ediyor musunuz? İşte, saç ve makyajda öne çıkan başlıca akımlar… Yeni sezonda saç ve makyajda doğallık ön planda. Saçlar dağınık da olsa derli toplu da olsa, mutlaka doğal görünüyor. Makyajda ise doğallığın yanısıra, belirgin gözler ve dudaklar revaçta!...
  3. Türkan Şoray'dan Güzellik Sırları!

Türkan Şoray'dan Güzellik Sırları!

türkan şoray, güzellik sırları, neler, dikkat ettiği şeyler, bakımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Türk sinemasının kraliçesi Türkan Şoray sevenlerine güzelliğinin sırlarını verdi melekler :) Uykusuna dikkat ettiğini söyleyen Şoray, “Güzel olmayı hayatımın merkezine oturtmadım. Her şeyden önce iç güzelliğinin insanı güzelleştirdiğini düşünüyorum. Huzurlu ve sakin yaşıyorum....
  4. Katie Holmes'tan Güzellik Sırları

Katie Holmes'tan Güzellik Sırları

katie holmes katie holmes güzellik sırları Sevgili melekler, son günlerde eşi Tom Cruise ile olan boşanma davasıyla gündemde olan Katie Holmes güzellik sırları ile ilgili sevenlerine bazı bilgiler verdi. İşte Katie Holmes'un güzellik sırları :) Aldığı boşanma kararıyla magazin basının gündemine oturan Katie Holmes , moda dergisi C Magazine'e konuştu. Eşi Tom Cruise 'dan ayrılmadan önce...
  5. Limondaki Güzellik Sırları

Limondaki Güzellik Sırları

Limon kullanımı kimileri tarafından sadece salata ve yemeklerde olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Halbuki limondan faydalanarak güzelliğinize güzellik katabilir; cildinizdeki değişimin farkındalığını yaşayabilirsiniz. *Limon cildi aydınlatır. Özellikle soluk ya da koyu lekelerin hakim olduğu bir cildiniz varsa limondan faydalanarak cildinizde parlaklık sağlayabilirsiniz. Bunun için...

Sayfayı Paylaş