gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aşk-ı Memnu'nun Nihal'inden Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

hazal kaya makyajı nihalin sac rengi nihal hazal kaya göz rengi aski memnu Ekranların sevilen dizisi Aşk-ı Memnu'nun güzeli Nihalden güzellik sırları kızlar :tik:

'Aşk-ı Memnu'nun 'Nihal'i Hazal Kaya, oyunculuğun yanı sıra Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü'nde okuyor.

Makyaja olan merakını anlatırken, dört yaşında aynaya bakmadan ruj sürdüğünü söyleyen Kaya, şu günlerde sarı renk farlar, turuncu saçlar ve mavi ojeler denediğini belirterek, 'Nihal'le ne kadar farklı olduklarına dikkat çekiyor.

Kaya, 'Nihal'i ve güzelliği için tercihlerini, InStyle dergisine anlattı...

'Nihal' artık büyüyor, daha kadınsı giyinmeye, makyaj yapmaya başlıyor. Eskiden sette saçımın ve makyajımın yapılması yarım saat sürerdi. Sadece fondöten ve biraz allık sürülürdü. Şimdi far sürülüyor, bol maskara uygulanıyor ve hazırlanmam daha çok vakit alıyor.

Aslında 'Nihal'le aynı yaştayız ve üniversite hazırlıklarını da aynı dönemde yaşadık. Bunun dışında pek benzediğimizi söyleyemem. Ben 'Nihal' kadar hanım hanımcık değilim. Tarzımız hiç benzemiyor. Farklı renkleri denemekten, kendimde değişiklik yapmaktan çok hoşlanıyorum.

Cildimin temizliğine çok önem veriyorum. T bölgesi yağlı ama sivilce problemi yaşamadım. 'The Body Shop'un ürünleriyle cilt bakımı yapıyorum. Haftada bir peeling de yaparım. Gül suyunu tonik yerine kullanırım. Bu annemden öğrendiğim bir güzellik tüyosu. Cildi gerçekten yumuşatıyor ve canlandırıyor.

Saçlarım ne yazık ki kötü bir boya denemesinden sonra çok yıprandı. Kuaföre gittiğimde bakım yapılıyor. Ben de evde yıpranmış saçlara özel bir bakım uyguluyorum.

Saçlarımda değişiklik yapmayı çok severim fakat şu an dizi nedeniyle yapamıyorum. Bana kalsa hemen gidip turuncuya boyatabilirim, ki bu deliliği daha önce yapmışlığım var. Bir ara uçlarını yeşile ve turuncuya boyamıştım.

GÜNEŞLE ARAM İYİ DEĞİL
    Makyajı çok seviyorum fakat sette sürekli makyaj yapıldığı için normal hayatımda sadece allık ve maskara kullanıyorum. Eskiden daha çok simsiyah bir göz makyajı yapar ve siyah kıyafetler giyerdim. Ama artık renklerle oynamayı seviyorum. Mesela geçen gün sarı bir far aldım. Bir de pembe pantolon.

Güneşle hiç aram yok. Bebekler için özel olarak üretilen 50 koruma faktörlü güneş kremleri sürüp, şemsiyenin altına saklanıyorum. Bir parfümeriye girdiğimde hemen yeni çıkan kokulara yönelirim. Gündüz başka, gece başka bir koku tercih ediyorum.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    dizideki tarzı pek güzel değil yani hanım hanımcık falan bencede normal hayattaki hali daha güzeldir.

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Gul suyunu tonik yerine kullanmak cok yararli.

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel kızzzzzzzzz

5. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    su gibi kız yaaaa mükemmel

Aşk-ı Memnu'nun Nihal'inden Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden güzellik sırları

Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden güzellik sırları

nihalin saçı nihalin sac rengi telefonu aşkı memnu saç rengi yeni saçı 19 yaşındaki Hazal Kaya oyunculuk kariyerinin yanı sıra, Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Makyaja olan merakını anlatırken, dört yaşında aynaya bile bakmadan ruj sürdüğünü gülerek hatırlıyor. Kaya’nın renkler dışında başka bir tutkusu ise parfümler! Dizide sizi upuzun ve dümdüz...
  2. Nihal'den behlül'e aşk öpücüğü

Nihal'den behlül'e aşk öpücüğü

Yazık şu nihale üzülüyorum:D HALİT ZİYA UŞAKLIGİL'İN ÖLÜMSÜZ ESERİNDEN UYARLANAN VE İZLENME REKORLARI KIRAN AŞK-I MEMNU'DA HEYECAN DORUĞA ÇIKIYOR. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; Adnan Bey kızı Nihal'in Behlül'e olan aşkını öğrenmiş, Firdevs hanımın Bihter'i Behlül'den korumak için yaptığı plan, aksine aşıkların yeniden yakınlaşmasını sağlamıştı. Olanlar ve...
  3. Elizabeth Taylor güzelliğinin sırları

Elizabeth Taylor güzelliğinin sırları

elizabeth taylor menekşe gözler menekşe göz elizabeth taylor gözleri Elizabeth Taylor, hayatı, filmleri, güzellik sırları hakkında detaylı bilgiler Kısa bir süre önce hayata veda eden menekşe gözlü güzel Elizabeth Taylor'un güzellik sırlar melekler... Güzelliği konusunda dünyanın hemfikir olduğu Elizabeth Taylor’ın güzellik sırrı neydi dersiniz? Güzelliğiyle erkeklerin başını...
  4. Dünyadan Güzellik Sırları

Dünyadan Güzellik Sırları

Dünyaülkelerinde uygulanan güzellik sırları... İtalya: Ninelerinin ve annelerinin eskiden sıkça uyguladığı ve kullandığı hintyağı cilt bakımı, şu aralarda İtalya'da yine popüler. Hintyağı özellikle saçları güçlendirmede ve cildi beslemede çok etkilidir. Çin: Bir çay kaşığı biberiye yağı, bir fincan yeşil çayla karıştırılır. Bir süre beklenir ve en son saçlar durulanır. Saçlara doğal bir...
  5. Jennifer Lopezin Güzellik Sırları

Jennifer Lopezin Güzellik Sırları

Ünlü güzel Jennifer Lopezin güzellik sırlarını paylaşalım. Jennifer Lopezin makyözü Edward Cruz ünlü şarkıcının güzellik sırlarını paylaştı. Edward Cruz 42 yaşındaki Jennifer Lopez hakkında Birlikte çalışmaya başladığımız zaman ve Jennifer Lopezi ilk defa makyajsız gördüğümde çok şaşırdım, çünkü yüzünde ve hatlarında ufak bir kusur bulamıyordum. Jennifer Lopezin teni mükemmel ve çok temiz,...

Sayfayı Paylaş