gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Aşk-ı Virane'nin Etkileyici Sesi Yusuf Güney

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Aşk-ı Virane'nin Etkileyici Sesi Yusuf Güney konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yusuf Güney-Aşkım Aşklarından Bulasın

Yusuf Güney-Aşkım Aşklarından Bulasın

yusuf güney şarkı isimleri yusuf güney beni yaktın sende yanasın benide yaktın ah sende yanasın ben yandım ben yandım Bu sevdam hiçmi bitmez derdim Bak bugün sona geldim İnanması zor ama katlanan sendin Sanki hiç beni sevmedin O gün bana bitti dediğinde Sebebini bile bilmedim Herşey sahte bir çizgiymiş Bense orda kalakaldım Ah yaza yaza ben soldum Lanet olsun seni nerden buldum Dua...
  2. yusuf güney heder oldum aşkına şarkısının sözü

yusuf güney heder oldum aşkına şarkısının sözü

keder oldum aşkına bilerek keder oldum heder notaları heder aşkına notaları illede uğruna ölmem mi gerek İllede uğruna ölmem mi gerek? Heder oldum aşkına bilerek Kime özlem, kimlere Hasret Sevemezsin yok sende yürek. İllede uğruna ölmem mi gerek? Heder oldum aşkına bilerek Kime özlem, kimlere Hasret Sevemezsin yok sende yürek. Çekip sebepsiz gidişlerin Pişman olupta dönüp özürlerin Senin...
  3. yusuf güney aşkım aşklarından bulasın şarkısının sözleri

yusuf güney aşkım aşklarından bulasın şarkısının sözleri

yusuf güney ah yandım yusuf güney aldandım ah yandım sende yanasın bir hayırsıza aldandım şarkı sözü Bu sevdam hiç mi bitmez derdin Bak bugün sona geldim İnanması zor ama katlanan sendin Sanki hiç beni sevmedin O gün bana bitti dediğinde Sebebini bile bilmedim Herşey sahte bir çizgiymiş Bense orda kalakaldım Ah yaza yaza ben soldum Lanet olsun seni nerden buldum Dua ediyorum artık yoksun...
  4. Yusuf Güney -Maskara

Yusuf Güney -Maskara

Bana bir haller oldu Aşk 12'den vurdu Ne oldu birden şaştım Aklım başımdan aldın... Görmezsem günler geçmez Halimi kimse bilmez Bu güzellik karşında Oldum ben bir maskara Duruşu, gülüşü Sanki bir ırmak gibi Akıyor içime Patlicak volkan gibi Bakalım yapacaz Serde sensizlik varsa Kıvranıp yanacaz Dönüp bana varmazsan Ne olur birşey söyle Olmuyor cidden böyle Koca ömür içinde Bende bu aşkın...
  5. Yusuf Güney Biyografisi

Yusuf Güney Biyografisi

yusuf güney biyografisi yusuf güney biyografi güneyin en sevdiği yemek güneyin sevdiği şeyler sevmediği yemek Yusuf Güney, 1984'de Trabzon'da doğmuştur. Yusuf Güney aslen Trabzon'lu ve Londra'da yaşıyor. Yusuf Güney Londra'da bir şirkette pazarlama müdürlüğü yaparak 10 yıldır ailesiyle yaşayordu taki Rafet El Roman ile Londra'da bir konserde tanıştığı ana kadar. O günden beri onlarca...

Sayfayı Paylaş