gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşk İnsana Neler Yaptırıyor Görmelisiniz...

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Shangai üniversitesindeki bir öğrenci sevgilisine, aşkını anlatmak istemiş... Ve ne mi yapmış?
    Üniversite kampüsündeki odalarda
    kalan her kız öğrenciye çikolatalar vererek akşam tam saat 20:00 de bazılarına ışıklarını açmalarını bazılarına da
    kapatmalarını söylemiş. Gerisini resimden
    izleyin...
    Gerçekten güzel! O saatte yüzlerce öğrenci, insanın bildiği en yüce duygu olan "Sevgi" tarafından yaratılan bu sanat eserini hayranlıkla izlediler.

Aşk İnsana Neler Yaptırıyor Görmelisiniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anlayana.. nedir bu inat???? mutlaka bakın görmelisiniz...!!!

anlayana.. nedir bu inat???? mutlaka bakın görmelisiniz...!!!

konuyu nereye açacağmı bilemedim buda hayat dair bişey... ANLAYANA.... Ah bir bilsem nedir semm-i katildeki bu tat... Ve binler devrilirken, binlercedeki inat.... sigaraya hayır.....
  2. Aşk İnsanı Üşütür Mü?

Aşk İnsanı Üşütür Mü?

Teker teker bastığı tuşlar kendisinde basma arzusunu arttırdıkça arttıracak seslerin yankı bulmasına sebebiyet veriyordu. Kapkaranlık odanın en orta yerinde yılların birikintisine parlaklığıyla karşı koyamasa da yaratabildiği ahenkle fazlasıyla dayanabilmişti. Ufak bir mum yaktı. Neden yaktığını bilmiyordu. Baktı buğulanmış gözleriyle. Onda bir ayakkabı boyacısının dram dolu hayatını anımsatan...
  3. Aşk değdimi birkez insanın yüreğine..''

Aşk değdimi birkez insanın yüreğine..''

Aşk değdimi birkez insanın yüreğine..'' Kimbilir hangi rengindesin hayatın? Aşk değdimi bir kez insanın yüreğine, büyüdükçe büyüyor... Yağmurlar yağsın diye dua ediyorum. Maviye bezenmiş bir halde, nil yeşilinin sonsuz özleminde bekliyorum dönüşünü... Yıldızlı gecelerin seyrine dalmış, seni var etmeye çalışıyorum, olmadığını, olmayacağını olamayacağını bile bile...! Bir yakın, bir uzak...
  4. İnsanı tüketen nedir?

İnsanı tüketen nedir?

insani tuketen nedir, insan, tukenmek, nedir, bikmak konusunu incelemektesiniz Merhaba Melekler, İnsan ne zaman yorulur? Ne zaman yaşamak yük olur? Elini bile kaldıracak dermanı olmadığı zamanlarda, neyi kaybeder yüreğinde, ne eksilir, nedir onu terk edip giden? Bazen kendimizi öyle güçsüz, öyle takatsiz hissederiz ki, içimizde eskiden olup da, şimdi olmayan, çekip giden şeyin ne...
  5. İnsanın Ayakları Neden Üşür

İnsanın Ayakları Neden Üşür

İnsanın Ayakları Neden Üşür ? Bu kış ayaklarım hiç ısınmadı ısınmayı bırakın hep dondu acaba İnsanın Ayakları Neden Üşür

Sayfayı Paylaş