gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aşk Işte...

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Taurus

Taurus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşk Işte...

Emeğine sağlık cnm..teşekkürler

3. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

çok hoş olmuş teşekkürler

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

emegıne saglık

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Aşk Işte... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebruli - Işte Böyle Vururum

Ebruli - Işte Böyle Vururum

ebruli ben dururum ben dururum işte böyle vururum ebruli işte böyle vururum Suskundum sahilinde sevdanın Mecburdum seviyordum katlandım Sabırla set çekerken isyan dalgalarıma Taş olsa dayanmazdı bana yaptıklarına Vazgeçtim işte bak bitti işte Ben dururum dururum İşte böyle vururum Köle olur mu sandın Sana benim gururum Suskundum sahilinde sevdanın Mecburdum seviyordum katlandım...
  2. Işte Mükemmel Kadın

Işte Mükemmel Kadın

İŞTE MÜKEMMEL KADIN Japonya'da üretilen ‘Perfect Woman’ (Mükemmel Kadın) adlı robot erkeklerin hayatını değiştirecek. AI Robotics adlı şirketin ürettiği kadın robot Lisa'nın marifetleri saymakla bitmiyor. Alışveriş yapan, yemek pişiren, evi temizleyen Lisa yoğun tempolu bir günün ardından sahibine masaj bile yapıyor. Cuma günü basına tanıtılacak olan Lisa'ya ulaşmak ise bir 'tık' uzaklıkta....
  3. Işte gidiyorumm

Işte gidiyorumm

İşte Gidiyorum, Bir şey demeden, arkamı Dönmeden, Şikayet etmeden, hiçbir şey almadan, Bir şey vermeden, Yol ayrılmış görmeden, Gidiyorum... Hayat mutsuzlukla harcanacak kadar uzun değil sevgilim. Dışarıda bir yaşam var, heyecanlarıyla, mutluluklarıyla, cıvıl cıvıl akan bir yaşam. Biz burada "biz" olabilmenin kavgasını verirken, ve tüm mutsuzluğumuza rağmen bunu başaramazken,...
  4. Işte bel ağrısının nedenleri...

Işte bel ağrısının nedenleri...

BEL AĞRISI EN SIK KARŞILAŞILAN AĞRI NEDENLERININ BAŞINDA GELIYOR. ERIŞKINLERIN YÜZDE 85’I YAŞAMLARININ BIR DÖNEMINDE EN AZ BIR KEZ BEL BÖLGESINDE AĞRIDAN YAKINIYOR. BEL AĞRISI ŞIDDETLI YA DA UZUN SÜRELI OLDUĞU ZAMAN KIŞILERIN GÜNLÜK VE IŞ YAŞAMLARINI OLUMSUZ YÖNDE ETKILEYEREK, YAŞAM KALITELERINI BELIRGIN DERECEDE DÜŞÜREBILIYOR. İŞTE BEL AĞRISININ NEDENLERİ...1. BELI KÖTÜ KULLANMA: UZUN SÜRE...
  5. Işte gelin takıları

Işte gelin takıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş