gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Aşk istiyorum,AŞK!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

aşk istiyorum aşk istiyorum İçimin tüm kırıntılarını bir kenara bıraktım,tam şimdi..Düşünmemiş,hayal etmemiş kabul ediyorum kendimi..Bir daha hiç uyanmayacak,masumca uyuyan bir bebek gibi.. Ölsem,mezarım küçücük olacak,üzerime attığınız güller solacak..Kendimi ziyan hissediyorum..
    İtiraf etmeliyim,sarı rengi sevmiyorum! Mavinin derinliğine hiç uymuyor sarı,ve ne için yanyanalar bilmiyorum..Anlayamıyorum,benim rengim ne? Kendimi siyah beyaz bir film gibi hissediyorum.. Tüm bildiklerimi,hiç öğrenilmemiş kabul ediyorum şimdi.. Hayata baştan başlıyorum,ve kendime sonu olmayan bir yol çiziyorum! Zamanı olmasın doğduğum günün..Önemi yok..Ölümüm zamanlı olsun,bir tek bunu istiyorum.. Ben öldüğümde kimse ağlamasın diye dualar ediyorum..

Aşk denen eğlenceli hayal kırıklıkları bütününe gelince.. Aşık olmayı istemiyorum.. Çünkü aşk,çarpanlara ayırmaktan öte bir kavram..Aşk,sevgileri ayrıştırmak oluyor,öğrendiğim formüller yetmiyor aşık olmaya.. Olduğum yerde kalıyorum..Aşk bana hiç mi hiç yakışmıyor,biliyorum..

Benim yalnızlıktan yapılmış küçük bir kalbim var..Ben orada kalıyorum.. Ziyaretçim olmuyor,ve bundan memnunum aslında.. Her yerde biraz kendimden bırakıyorum..

Günüm gece olduğunda ise;

Alıyorum elime kalemi,
    Ve tüm yalnızlığımı
    Delicesine YALANLIYORUM!!
    Aşk istiyorum,AŞK!!
    Yalnızlıktan korkuyorum,anlıyor musun?

Ben geceleri hep yalan söylüyorum..
    Ve bu gece,
    Seni hiç mi hiç sevmiyorum..

Yalnızlıktan korkuyorum..

**ALINTI**

tatlıaşkım

Aşk istiyorum,AŞK!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk istiyorum, sizde varmış

Aşk istiyorum, sizde varmış

. Dün akşamüzeri şehrin arka sokaklarına yolu düştü. Daracık sokakların hepside birbirine benziyordu, bir an için kayboldum sanıyor tam birine sormaya yeltenirken tanıdık bir kaldırım taşı yüzüne haykırıyordu nerede olduğunu… Kaldırım taşları adeta onunla konuşuyordu, birkaç kere daha kaybolmuştuda ona nereden gelip nereye gitmekte olduğunu hep onlar fısıldamıştı gizliden gizliye… Bu ıssız...
  2. Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk

Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk

Nefesini hissetmeyi,adım adım sessizce yaklaşan adımlarını ya da yeri inleten ayak sesleriyle bana gelmeni özledim. ister sessiz sakin yaklaşarak gel istersen de gürültüyle ayaklarını vura vura yeri inleterek gel ama gel! Yüreğimde kocaman bir hasret oldun. Umarsızca beklenensin. Ansızın çık karşıma biriktirdiğim özlemlerimle sarılayım sana. Satır aralarında sakladığım hüzünlerimi al benden....
  3. Yalın - Aşk istiyoruz

Yalın - Aşk istiyoruz

Dünyanın yolunu gidipte Son düzlükte pes etmek mi ? Hayır hayır hayır ben böyle büyümedim Israrlı kavgaların peşinden Son bir öpücüğe sakinleşmek mi Olur olur hissetmek herşeye değer Her yanlışınla sen son yanlışımla ben Savaşla yürüyoruz yinede aşk istiyoruz Çocukta alıyoruz yinede aşk istiyoruz Aşk istiyoruz , Aşk istiyoruz Sözler verilir yürek yanılır Dert çekilir dertler yıkılır...
  4. ben doyamadığım aşkımı istiyorum

ben doyamadığım aşkımı istiyorum

aşkımı istiyorum gerçekten doyamadım ben onu çok sevdim ve seviyorum.hemde ölümüne derler ya aynı işte.bir gün gelse kavuşsak hiç ayrılmasak hep bizimle kalsa bir mucize olsa keşke en büyük hayalim bu...
  5. Platonik Aşk Mesajları istiyorum

Platonik Aşk Mesajları istiyorum

Platonik aşk yaşamış olan arkadaşlarım var mı bilmiyorum aranızda ama ben ne yazık ki platonik bir aşığım evet ne yazık çok yazık çok acı:S Sizden Platonik Aşk Mesajları yazmanızı rica ediyorum belki bu msjlar sayesinde aşkımı görebilir ya da ona aşık olduğumdan şüphelenebilir:S

Sayfayı Paylaş