gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

aşk kimlik testi...

Konu, 'Testler' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

kimlik testi
    aşk kimliğinize bakınn meleklerim....:24:
    http://www.tanelik.com/Ask-Kimlik-Testi.html

2. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

1. Ne tip insanlar size çekici gelir? B. Koyun: Yumuşak başlı ve sıcak.

2. Size kur yapılırken nasıl bir yaklaşıma karşi koyamazsınız?
    B. Aslan: Samimi ve açıksözlü.

3. Sevgiliniz üzerinde nasıl bir intiba bırakmak istersiniz?
    B. Kedi: Şık, zarif.

4. Sevgilinizin hangi yönü sizi en çok deli eder, ayrılma sebebi bile olabilir?
    B. Yılan: Duygusal ve aksi olması, bir türlü memnun edilememesi.

5. Sevgilinizle nasıl bir ilişki kurmak istersiniz?
    D. Kuş: Sadece bugünü değil yarını da düşünülen, beraber büyüteceğiniz, uzun ömürlü.

6. Zina yapar mısınız?:zonked:
    D: Kuş: Dengeyi sağlamanız güç görünüyor. Aslında siz evlilik için pek uygun değilsiniz, taahhütlerde bulunmaktan hoşlanmıyorsunuz.

7. Evlilik hakkındaki düşünceleriniz?
    B. Beyaz kaplan: Sizin için çok değerli. Bir kere evlenirseniz hem vliliğinize hem de eşinize çok önem göstereceksiniz.

8. Şu anda aşk hakkında ne düşünüyorsunuz?
    B. Kedi: Hayli benmerkezci bir yapınız var. Aşkı, istediğiniz zaman alabileceğiniz, istediğiniz zaman çöpe atabileceğiniz bir şey olarak görüyorsunuz.

vay be ben neymişim yaw saol cnm paylaşım için emeğine sağlık...

aşk kimlik testi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Faili Meçhul Bir Aşkın Kimliğinde Saklı Kaybım…

Faili Meçhul Bir Aşkın Kimliğinde Saklı Kaybım…

faili meçhul bir aşkın kimliğinde saklı kaybım AŞK TUT/SAK /..Faili meçhul bir aşkın kimliğinde saklı kaybım…/ Bırak…sorma! Hanesi boş kalsın ismine yüklediğim anlamın Aşk de, nefret de ne dersen de.. Ben bile bilemezken bendeki vazgeçilmezliğinin sebebini Bırak sözcüklerin kafası karışmasın… Bir kelimeye Bir dizeye Bir şiire sığamayacak kadar ağrılı harflerim… Yürekte sevmek çok zor...
  2. Aşk Testi

Aşk Testi

kişi testi adına göre aşk testi isimli aşk kişi testleri yap isimli Aşkın dereceleri var mı? Peki bu neye göre belirlenir? Birlikte olduğunuz kişinin sizi ne kadar sevdiğini merak ediyorsunuzdur. Peki siz ona ne kadar aşıksınız? Bu sorunun yanıtını gerçekten biliyor musunuz? Kendinizden emin bir şekilde "Tabii ki onun beni sevdiğini biliyorum" demeyin. Aşağıdaki soruları bir...
  3. Aşkınızın IQ'su Kaç? çöz testi gider merakını

Aşkınızın IQ'su Kaç? çöz testi gider merakını

ayku testi çöz iq testi çöz kişisel gelişim testleri kişisel testler test Evet arkadaşlar bir ilişki yaşıyorsunuz ve ilişkinizin ne derece olduğundan emin değilsiniz işte şimdi sizler için vereceğim testi uyguladığınızda bu merakınızı giderebileceksiniz İlişkinizin hangi boyutta olduğunu belli eden bu aşk testiyle bakalım nasıl sonuçlar çıkacak Sevgiliniz ilişkinize tüm üzüntü ve...
  4. Kimliğimiz?

Kimliğimiz?

Bir ülkenin marşı, o ülkenin kimliğidir desem nasıl bir tepki alırım bilemiyorum ama bizim kimliğimiz İstiklal Marşı'dır. İstiklal Marşı'nı papağan gibi söylemekten değil, ruhuyla anlamaktan bahsediyorum tabii ki. Anayasamızda İstiklal Marşı'ndan birinci bölümde bahsedilir ve bu madde değiştirilemez, sert bir hükümdür. Yani Türkiye Cumhuriyeti'nin marşı İstiklal Marşı'dır. Buraya kadar çok...
  5. Aşk Ölçme Testi

Aşk Ölçme Testi

Aşk Ölçme Testi istiyorum sevgilimle birlikte aşkımızı ölçmek istiyoruz sizin sitenizde Aşk Ölçme Testi varsa linkini atarmısınız bana

Sayfayı Paylaş