gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

aşk:kocaman yalan

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Aşk; Koskocaman bir yalan Bazen, çöllere düşüren, bazen de dağları deldiren
    Kavuşmasız kuruyan ırmaklarda yüzdüren
    Aynada yaşlanan yüzünü seyreden
    Koskocaman bir yalan dünyada gülümseten

Aşk;
    Koskocaman bir yalan
    Boran kuşunun gözündeki üç damla yaşı akıtan
    Dümeni olmayan bir geminin kaptanlığını yaptıran
    Elimdeki kadehin içine bir parça kan damlatan
    Ve o kadehte yüzmesini bilmeyeni yüzdüren

Aşk;
    Koskocaman bir yalan
    Neden diye her sorulan soruya yanış cevap veren
    Resimdeki görüntünle hayallere daldıran
    Bir parça umut isteyen
    Aşk; ne sensiz olur ne de senle dedirten

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Aşk; ne sensiz olur ne de senle dedirten aşk bu bence paylaşımın için tşkler

aşk:kocaman yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Aşklar Yalan

Emrah - Aşklar Yalan

Aşıktım sana Ölürcesine Uğrunda canımı Verircesine Aşlar yalan derlerdi İnanmazdım Avunmuşum meğer Kendi kendime Karşılıksız sevmiştim seni Seni hiç haketmedin beni Ne sandın ki sen kendini Ettiğin yanına kalmaz Şimdi kal tek başına Umrumda değilsin artık Acıyamam gözyaşına Bir daha çıkma karşıma
  2. aşk yokmuş tamamen yalan

aşk yokmuş tamamen yalan

günlerdir gündemde olan Ebru Gündeş Günel ve işadamı rezza Zarrab üçgeninde son gelişme....... ARALARINDA AŞK YOKMUŞ! REZA ZARRAB'IN MÜVEKKİLİ EBRU GÜNDEŞ'LE AŞK YAŞADIĞI HABERLERİNİ YALANLADI! İşte Zarrab'ın avukatı Aydın Kurban'dan gelen açıklama: 'Bazı gazete ve internet sitelerinde Müvekkilim REZA ZARRAB’ın EBRU GÜNDEŞ ile aşk yaşadığı; aralarında özel ilişki bulunduğu yönünde tamamen...
  3. aşk yalana karıştı

aşk yalana karıştı

Hani Pembeydi Bulutlar, Iki Kişi Arasinda Yaşanirdi Aşklar. Hani Sevgi Saygi Temeliydi Dostluklarin Arkadaşliklarin Yalan Oldu Hepsi. Biterken Gün, Dönerken Geceye… Menfaatle, çikarla Yaşadik Biz Pamuk Ipliği Hayatlarda. Ne Senin Canin Yanmiş Ne Benim Sevda Uğruna Yazilacak Sözlerim Varmiş. Bizde Içinde Kaybolduk Dünyanin. Yüzbinlercesine Kariştik. Kalmadi Farkimiz Birbirimizden. Ben Isterken...
  4. aşk ve yalan

aşk ve yalan

Bir ilişki neden biter? Ağır eleştirilerde bulunur biter. Aldatılır biter. Anlaşılamaz biter. Yalan söylenir biter. Ve en kötü olanlarından birisi de bence içinde şu yalan olan. Eşler güzel bir dünyada güzel bir gelecekte hayaller içindeyken bir gerçeksizlik bir sahtelik of bir yalan nasıl yıkar insanı. Bu zamana kadar doğru bildiği şeylerin yalan olduğu asılsız olduğu nasıl yıkar insanın bir...
  5. Yalanlarla dolu aşk hikayem :(

Yalanlarla dolu aşk hikayem :(

aşık bebekler aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk...

Sayfayı Paylaş