gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşk listesi kısa, ilişkileri uzun

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ozan Güvendik'le birliktelik yaşayan Aysun Kayacı, magazin dünyasında sürekli eski sevgilileriyle pişti olan ünlülere göndermede bulundu. Ekim ayında yayınlanacak olan Sessiz Gemiler adlı diziye hazırlanan Aysun, "Evli bir adama aşık bir kadını oynuyorum. Canlandırdığım karakterin çok tartışılacağına eminim. Aşık olduğum adamın ilk bölümde evli olduğunu öğreniyorum. Gerçek hayatta böyle bir durum yaşamamak için dikkat ediyorum. Bugüne kadar çok az kişiyle birlikte oldum. Dışarı çıktığımda eski sevgilimle karşılaşma olasılığım çok az. Çünkü hayatıma çok az kişi girdi. Benim listem kısa, ilişkilerim uzun. Listesi uzun olanlar sürekli eski aşklarıyla pişti oluyor" dedi.

ABD�li oyuncu Angelina Jolie de geçen günlerde benzer açıklama yapmış, �Sadece 4 erkekle seviştim� demişti.

Aşk listesi kısa, ilişkileri uzun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları *Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. *Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi...
  2. kısa  saçmı uzun saçmı :D

kısa saçmı uzun saçmı :D

erkekler kısa saç sever mi kısa saçmı uzun saçmı sizce ?
  3. uzun ve kısa elbiseler

uzun ve kısa elbiseler

kısa elbiseler kisa elbiseler kısa elbıseler
  4. Aşkım bize gidiyoruz-(kısa kısa)

Aşkım bize gidiyoruz-(kısa kısa)

Çok eğlenceli ve komik haller kızların erkekleri evliliği söyleme ve alıştırma çabası :laugh::laugh::laugh: aşkım -efendim hayatım söyle canım?? -seni akşam aileme anlattım -neee?! -eee artık sende bize bu akşam yemeğe gelirsin dimi? -neee!!! -valla annem senin için en güzel yemekleri yapçak -neeee!!! -saat 7 de bekliyoruz tamammı aşkım? -pat -aşkım gelirken yüzükleride alırsın...
  5. uzun süreli ilişki

uzun süreli ilişki

uzun süreli ilişkinin bitmesi kedi resmi göster uzun süreli ilişki ilişkide heyecanın bitmesi İlişkiye başlamak kolyadır ama devam etmesi için aynı şeyi söylemeyeceğim melekler.Her iki tarafında kendine göre sorumlukları vardır.Hem kendiniz mutlu olup hem karşınızdaki mutlu edeceksiniz.Yeri geldiğinde alttan almayı bilip ,yeri geldiğinde dişlerinizi göstereceksiniz.Herşey emek ve çaba ister...

Sayfayı Paylaş