gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

aşk masala vurdu biz düştük

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aşk masala vurdu biz düştük

Biz O'na arkamızı hiç dönmedik oysa...
    Yüzümüz birbirine haramdı..

emeğinize sağlık.

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aşk masala vurdu biz düştük

nerden alıntı yapayım diye düşündüm durdum en iyisi hiç bozmamak mükemmeldi adminim teşekkürler

aşk masala vurdu biz düştük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Masallarım Biter

Düş Sokağı Sakinleri - Masallarım Biter

Yelkenler geçer ak denizlerden Maviler büyür Derin düşlerimde, yerin diplerinde Bir kuş uçar yele Masallarım biter Titretir tenimi gecenin ayazı Şarkımın melekleri Korurlar yatağımı, öper yanağımı Bir kuş konar yele Masallarım biter Ölümdür var eden gözü yaşlı aşıkları Yıkanır dualar Tanrı verir oyunları Gülerek bakarlar başım döner ağlarlar Oyuncular Hikayem karadır saçlarından düşer Düşlerin...
  2. Masaldan Düştü(m)

Masaldan Düştü(m)

Nicedir ellerim ısınmıyor sokağımda. Yalnızlığın kaldırım taşları soğuk olur bilirsin. Şayet, günün birinde, çıkarsa yolun o geceye; kadınlığımı sakla dudaklarında. Çünkü benden sana kalan Tek kapı aralığı o. Asıl yolculuk bundan sonra başlıyor. Sevgimle kal. Aralıksız batan sözcüklerinin, an be an yüzünü ölüme çevirdiği yerden yazıyorum Sana. Dinleme. Ne bundan...
  3. Aşk masalı..

Aşk masalı..

Binlerce renk renk çiçeğin açtığı, bitkilerin bittiği, sürü sürü kuşların geçtiği, pırıl pırıl suların aktığı, çeşit çeşit hayvanların barındığı bir dağın yamacında güzeller güzeli Dilara adında bir kız yaşarmış. Her sabah kalkar huzur ve esenlik içinde türküler, şarkılar söylermiş… Kiraz dudaklarından tane tane mutluluk dökülürmüş yamaçlara… Dilara her sabah uyandığında dağlara bakıp yüreğini...
  4. Biz bir masal olalım

Biz bir masal olalım

Bugün bana bir şeyler anlat. Susup dinleyim uzun bir masal olsun anlattıkların. İçine seni ve beni koy. Mavi satırlarla süslensin yazdıkların. Çocuklar gibi mutlu et anlattıklarınla. Tut ellerimden gezintiye çıkar bir parka götür bir deniz kenarına düşsün yolumuz. Martılara simit kırıntıları atalım vapurlardan. Zamanı durdur akmasın mesafeler ayrılıklar girmesin araya. Sen anlat ben...
  5. Aşk Masala Vururdu,Biz Düşerdik.

Aşk Masala Vururdu,Biz Düşerdik.

Biz O'na hiç arkamızı dönmedik, ama Aşk ısrarla yüzümüze bakmıyordu... Satırlarca gözyaşı biriktirmeyi aşktan sanıyorduk. Kader aciz oyunlar kuruyor, yine de her oyunda kazanan oluyordu. Kaç iklim gömdük bir yağmura? Sağanaklar bizi bir türlü bulmuyordu. Yitip gitmek üzereydik, Aşk inatla yüzümüze bakmıyordu. Ve senin gözbebeklerinden ışığını çalmıştı eylül, belki de...

Sayfayı Paylaş