gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aşk Mektubu Kolyeler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Özel kağıda el yazısıyla yazılmış aşk mektubu, romantizmin sembolerindendir. Her zaman taşıması güçtür. Ama bu aşk mektubu semboller, kolay taşınıyor ve hiç bir zaman çıkartılmak istenmeyecek türden. Kendimizin, sevdiğimizin ya da çocuğumuzun ismini boyuna kolye yapmanın yerini, aşk mektupları ya da kartpostallar almak istiyor.

Romantizmin sembolü aşk mektubu, kendini kolye şeklinde boyuna asmak niyetinde. Kartpostal versiyonları da olan bu kolyeler yeni bir trendin habercisi.

Aşk Mektubu Kolyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mektubu

Aşk mektubu

Rüyanizda bir sevgiliye ask mektubu yazmak, sevineceginize delalet eder. Sevdiginiz bir kimseden beklediginiz bir ask mektubu aldiginizi görmek, mutluluklarin en büyügüdür. Böyle bir mektup almak, sevinçli haber alacaginiza isarettir. Rüyada aska dair bir roman okumak veya bir kimsenin aska tutulmus oldugunu görmek hafif bir hastaliga tutulacagina ve kisa zamanda iyilesecegine delalet eder....
  2. aşk mektubu

aşk mektubu

:Laie_23::Laie_23::Laie_23:
  3. Karşılıksız Aşk Mektubu

Karşılıksız Aşk Mektubu

erkeğe aşk mektubu karşılıksız aşk mektupları Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim. Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun...
  4. Hürrem'in aşk mektupları sergide

Hürrem'in aşk mektupları sergide

hürrem sultanın gerçek resmi hurrem hürremin aşk mektupları osmanlıca mektup örnekleri hürremin mektupları Hürrem'e bakın melekler... Hürrem'in aşk mektupları sergide bence okumalısınız ... Hürrem'in Kanuni'ye aşkını anlatan, tutku ve özlem dolu yedi mektup ilk kez gün ışığına çıkıyor. Kanuni Sultan Süleyman'a olan aşkıyla Osmanlı tarihinde önemli bir döneme imza atan Hürrem Sultan'ın...
  5. En Duygusal Aşk Mektupları

En Duygusal Aşk Mektupları

aşk mektupları, duygusal aşk mektupları, aşk mektubu nasıl yazılır Eskiden ne cep telefonu vardı nede teknoloji bu kadar ilerlemişti. İnsanlar birbirlerine aşk mektupları yollarayarak duygularını kağıda döküp karşı tarafa öyle ifade ediyorlardı. Önceden bu kadar yaygın olan aşk mektuplarını günümüz de yinede uygulayan romantik aşıklar da var:) Sizlere en duygusal cümlelerden oluşan...

Sayfayı Paylaş