gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

ask mektubu kolyesi

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Özel kağıda el yazısıyla yazılmış aşk mektubu, romantizmin sembolerindendir. Her zaman taşıması güçtür. Ama bu aşk mektubu semboller, kolay taşınıyor ve hiç bir zaman çıkartılmak istenmeyecek türden. Kendimizin, sevdiğimizin ya da çocuğumuzun ismini boyuna kolye yapmanın yerini, aşk mektupları ya da kartpostallar almak istiyor.

Romantizmin sembolü aşk mektubu, kendini kolye şeklinde boyuna asmak niyetinde. Kartpostal versiyonları da olan bu kolyeler yeni bir trendin habercisi.

ask mektubu kolyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hacker ask mektubu

hacker ask mektubu

Sevgili Aslı, Artık içimdeki sıkıştırılmış duyguları "unzip" etmenin zamanı geldi. Seni ram'inin alamayacağı kadar çok seviyorum. Sana karşı bütün "protectlerim disable" durumda. Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bütün cache'lerim durdu, shadow ram'lerle ayakta duruyorum. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Senden başka...
  2. Ask mektubu kolyesi...Süper

Ask mektubu kolyesi...Süper

Özel kağıda el yazısıyla yazılmış aşk mektubu, romantizmin sembolerindendir. Her zaman taşıması güçtür. Ama bu aşk mektubu semboller, kolay taşınıyor ve hiç bir zaman çıkartılmak istenmeyecek türden. Kendimizin, sevdiğimizin ya da çocuğumuzun ismini boyuna kolye yapmanın yerini, aşk mektupları ya da kartpostallar almak istiyor. Romantizmin sembolü aşk mektubu, kendini kolye şeklinde boyuna...
  3. Admin ask mektupu yazarsa

Admin ask mektupu yazarsa

Artık içimdeki sıkıştırılmış duyguları "unzip" etmenin zamanı geldi. Seni ram'inin alamayacağı kadar çok seviyorum. Sana karşı bütün "protectlerim disable" durumda. Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bütün cache'lerim durdu, shadow ram'lerle ayakta duruyorum. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Senden başka herşey benim için...
  4. 1.sınıftaki kızın hüzünlü ask mektubu

1.sınıftaki kızın hüzünlü ask mektubu

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: alıntı
  5. Boslugu Doldur. ASK mektubunu gör :)

Boslugu Doldur. ASK mektubunu gör :)

aşk formu doldur Burdan sevgilinize, esinize yazdiginiz ask mektubunu görebilirsiniz :) Aşk Mektupları... Sevgilinize Online Aşk Mektubu Yazın

Sayfayı Paylaş