gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Aşk Meleği-Nurgün Sipahi

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Herkesin rüyalarını süsleyen bir aşk hikâyesi. Birbirlerinin kulaklarına sevgi sözcükleriyle fısıldayan iki sevgili. Sonsuza dek süreceğine dair verilen sözler, mutlulukla bitmesine ramak kalmışbir serüven. İşte her şey bu kusursuz gibi görünen kumdan kalenin, üçüncü bir şahıs tarafından yerle bir edilmesiyle başlıyor. Evliliğinin altıncı yılındaki genç kadın, adeta bir kâbusa gözlerini açıyor.

Sevdiği adamı, evini, eşyalarını, hatta yaşadığı kenti bile ardında bırakan kadın, bir başka şehre yerleşip çocuğuyla birlikte var olma savaşı vermeye başladığı anda, öykü üçüncü bir boyut kazanıyor.

Ayakta kalmayı başaran, acıların tüketmediği, yeni başlangıçlar için umudu olan tüm kadınların bir solukta okuyacağı, samimi bir roman Aşk Meleği.

Aşk Meleği-Nurgün Sipahi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklerin aşk hikayeleri...

meleklerin aşk hikayeleri...

melekler eşiniz veya sevgiliniz ile nerde nasıl tanıştınız . aşk hikayesnizi paylaşır mısınız?:)
  2. Melekleri ağlatacağım Aşkımla...........

Melekleri ağlatacağım Aşkımla...........

melek aşkım Hiçbir meleğin gözünden hüzün yaşları akmaması dileğiyle......... İşte böyle başladı herşey... Ardından yakarışlarımferyadlarım... Ne seni unutturacak kadar zaman geçti Nede ben seni unutabildim... Zaman sadece geçti gitti... Ama sen hep bende kaldın ya da....Ben sende tutuklu kaldım.... Öyle güzeldiki seninle olmak... Artık sadece varlığınla yetiniyorum... Var...
  3. İlkay Sipahi konseri

İlkay Sipahi konseri

İlkay Sipahi konseri, nerededir, bilet satışları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sevdiğim bir gruptu dağılınca herkes kendi yoluna gitti sanırım. Ama İlkay Sipahi tek başına da başarılı diye düşünüyorum. Konsere katılacak meleklere şimdiden iyi eğlenceler :) 4 Yüz grubundan tanıdığımız İlkay Sipahi 2010 yılının son döneminde "Aşkın İlk Hali"...
  4. Aşk Yeniden Orhan(Can Sipahi) Kimdir?

Aşk Yeniden Orhan(Can Sipahi) Kimdir?

aşk yeniden orhan kimdir, aşk yeniden orhan kaç yaşında, aşk yeniden dizi oyuncuları Aşk Yeniden dizisin de Orhan karakterini canlandıran Can Sipahi hakkın da bilgi edinmek isteyen hayranları için kendisinin biyografi bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Can Sipahi 20 Ocak 1988 İstanbul doğumludur. İlköğretim ve lise eğitiminin bir bölümünü TED Ankara kolejinde yapmış, ardından Rıdvan...

Sayfayı Paylaş