gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

aşk meleği zor anında......

Konu, 'Komik Resimler' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

2. 99karanfil

99karanfil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb cnm emin ol bir konu bulabilseydim bende bir yorum getirmeye çalışırdım kendimce ama ne yazıkki hiç bir konu göremedim[​IMG]buda benden bir şirinlik olsun şeker

aşk meleği zor anında...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. araçların zor anları:)

araçların zor anları:)

Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x469. Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x425. Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x435Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x435. Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x484 Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x417Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x417....
  2. en zor anım

en zor anım

hiç unutmayacağım bir anı ve burda ölümsüzleşdiriyorum...türkiyeye ilk geldiğim yıllar ve ilk aşık olduğum yıllar...şahsiyet annemin çalışdığı işyerınde çalışıyordu...bende hergün annemin iş yerıne gıdıyodum sebebim vardı...gizl-gizli aşk yaşıyodum...çok heyecan vericiydi...bir gün yıne gittim annemin yanına...annem o şahsiyeti çağırmamı istedi. bana gidip ..... abini çağırırmısın dedi hahaha...
  3. Beren Saat'in zor anları

Beren Saat'in zor anları

beren saat, avm, alışverişi, yangın çıkışı, resimleri ve konuyla ilgili haberleri burada arkadaşlar Güzel oyuncu Beren Saat, ev alışverişi için Akmerkez'e gitti ve gazetecileri görünce, zor anlar yaşadı. Kaçış yolu olarak ise yangın çıkışını kullandı:) Buyrun o zor anların, şaşırtan haberlerine Melek'lerim:) Beren Saat, ev alışverişi için gittiği Akmerkez’de gazetecilerle köşe kapmaca...
  4. Asi'nin zor anları

Asi'nin zor anları

Günaydın arkadaşlar:) Gece 3'te yattım, şimdi size bunları yazmak, anlatak için de sabah erken kalktım:D:D Bildiğiniz gibi M.M Yönetimi olarak, arada kayışları kopartıyoruz:D:D Gündüz harıl harıl çalışıyor, geceleride chatboxdan kayışları kopartıyoruz.:D:D:D:D Dün gecede şakaların, itirafların, zor anların, gözyaşlarının yaşandığı unutulmaz bir gece oldu. İstedim ki ogeceyi yaşayan herkes...

Sayfayı Paylaş