gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Aşk mı Heves mi?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

aşk mı heves mi aşık mı değil mi testi İlişkiniz gerçekten sorunsuz mu, yoksa bu beraberliğe üzüntü ve mutsuzluklar dahil değil mi? Birlikteliğinizin gerçek bir aşk mı yoksa geçici bir heves mi olduğunu belirlemenize yarayacak bir aşk testi:)
    Aşk mı Heves mi?

2. Yardım edin

Yardım edin Forum Okuru

Aşkmı ?Yoksa ney ?
    Bizim sınıfta bir çocuk var ben o çocuğu sevdiğimi söyledim ve onun ilgisini çekmeyi başardım beni sevdiğini söyledi ama ben onu neden sevdiğimi bilmiyorum Hep aklıma geliyor her gün onu düşünüyorum bı kız daha var oda o çocuğu seviyor diyorki ne yakışıklı filan diye ama ben dış görünüşüyle ilgilenmiyorum ne yapayım

3. simeli

simeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    Canim bence biraz zamana birak eger o delikanlida seni gercekten seviyorsa, baska kizlara umit vermez ve senin onu surekli dusunmen cok normal bence sen asikta olabilirsin. Neden onu sevdigine gelince belki delikanlinin yaptigi belirli hareketler sendeki eksik olan seylerdir ve ilgini cekmistir. DIS gorunuse hic bir zaman aldanmamak lazim.

Aşk mı Heves mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Heves Mi Kaldı

Cengiz Kurtoğlu - Heves Mi Kaldı

bu aşkın alevini küle döndürdün yüreğimi yakacak ateş mi kaldı sen de beni terkedip gittikten sonra yarınıma doğacak güneş mi kaldı güzel derlerdi çocukken aşka sanki uçarmış tutulan aşka anlatılanlar başka yaşanan başka bir daha sevmek için heves mi kaldı o eski hatıralar rahat bırakmaz hiç bitmeyen hasretin aklımdan çıkmaz anladım ki birtanem sensiz yaşanmaz huzurla aldığım bir nefes mi...
  2. Aşklar mı yalan yoksa bize mi denk gelmedi doğru insan?

Aşklar mı yalan yoksa bize mi denk gelmedi doğru insan?

Farklı insanların her hangi bir yöne giden bir trende buluşmaları değil midir yalnızlığın sona ermesi? Ve bu insanların yan yana oturması değil midir aşk? Ayrılık ise o insanlardan birinin biletini yırtması ve trenden inmesi ve diğerinin de biletini yırtmak zorunda kalması değil midir? Ya yolun uzunluğunun verdiği sıkıntıdan yırtılmıştır o bilet ya da trenin fazla ses yapmasından… Veya...
  3. Fiziksel çekim mi, aşk mı?

Fiziksel çekim mi, aşk mı?

Fiziksel çekim çok önemli olsa da bir zaman sonra eğer gerçek bir aşk yaşamıyorsanız ilişki yürümüyor. Testimizi çözüp aşkta ne denli güçlü olduğunuzu keşfedin. Eğer seviyeniz yeterli değilse söz konusu gücü nasıl artırabileceğinizin anahtarı da yine testimizin sonunda. Fiziksel çekim kimi zaman yaşadığımız ilişkinin devam edebilmesi için ne yazık ki yeterli olmuyor. Ama uzun soluklu...
  4. taataaamm aşk mı sevgi mi?

taataaamm aşk mı sevgi mi?

aşk mı sevgi mi,aşk mı mantık mı,aşk mı para mı,aşk mıydı o,aşk mesajları Aşk mı? Sevgi mi? Aşk ve sevgiyi birbirinden ayıran özellik beklentidir. Gözün kör olup, her şeyi unutarak yalnız onu düşünmek, yaptığın her harekette onu anmak, adını söylerken kalbin çarpması, gözünü telefona dikmek, gelişini beklemek, buluşmalara koşarak gitmek, gardırobun karşısında üstüne giyecek kıyafet...
  5. Aşk, sevgi ve heves...

Aşk, sevgi ve heves...

Sual: Aşka geçici heves, sevgiye gerçek duygu denebilir mi? CEVAP Sevgiyle aşk aynı şeydir. Sevgi, gönlün zevk aldığı şeye meyletmesi demektir. Kuvvetli sevgiye aşk denir. Sevgi, hiçbir karşılık beklemeden sevgiliye tâbi olmak, Ona itaat etmek, Onun her işini güzel, her eziyetini, her iyilikten daha tatlı görmek ve Onun [Allah’ın] dostlarını dost, düşmanlarını düşman bilmektir. Buna,...

Sayfayı Paylaş