Aşk Mı? / Mantık Mı?

evimizesinekgirdi

Yeni Üye
Üye
Aşk Mı? / Mantık Mı?
aşkmı mantıkmı aşk mı mantık mı mantık aşk testi mantıkmı aşkmı
eski ilişkini sırf o seni çok sevioyo sana tapıyo diye devam ettiriyosan,( gerçi sen de seviyosun insan olarak..çok düşünüyosun..emek veriyosun) ama aşkla yaklaşmıyosan, onunla buluştuğunda heyecanlanmıyor, güzel gözükmeye çaba sarfetmiyosan

o da sana biblo bebekmiş gibi davranıyosa, senin her istediğini yapıp sana aşıksa ama halini ruhunu anlamıyor sadece kendi sevgisine bakıyosa, araya da onun aşırı istediği bi cinsel yaşam giriyorsa, sana yaklaşması dokunması bile seni huzursuz ediyosa

bunun yanında da sana çok saf duygularla yaklaşan, sana aşık, senin de ona aşık olduğun, senin için herşeyi yapan sana çok emek veren sana dokunmaya bile kıyamayan ama diğeri kadar da sorumluluk sahibi olmayan, daha çocuksu biri çıksa, sırf mantık ilişkisi içinde 4 sene yürüttüğün ilişkini bırakıp aşkına gider4misin??????????

Cevap: Aşk Mı? / Mantık Mı?

öncelikle belirtmeliyimki nickin çok şirin :D:D(evimizesinekgirdi) tuttum bunu :D:D

yazdığın msja vereceğim cevabım kesinlikle aşkdır :)ben aşk insanıyım aşıksam eğer karşımdakinin buna değip değmiyeceğini zaten hesap edemem çünkü mantığım aşk bana geldiği anda beni terk etmiştir...

sana aşk dolu günler dilerim :)

dip not:evinizdeki sineğe iyi bakın o bizim bilgemin evden kaçan fredi'si olabilir :D:D

ben kesinlikle aşkıma giderdim:) çünkü sevdiğin bir insanla geçreceğin bir saniyenin bile bir ömre bedel olacağını düşünüyorum.. sırf beni çok sevdiği için bir insanla yaşarsam biliyorum ki onun kusurları daha çok batar bana ve mutsuzluğumu belli edp onu da mutsuz edebilirim yani zamanla onun sevgiside ölebilir... ,eğerki bu sevdiğim bir kişi olursa sorunları daha çabuk haledebileceğimizi düşünüyrm..
Bu durum da ben 2. kişinin daha iyi bir seçim olabileceği kanısındayım..
zor bir karar inşallah doğru olanı seçersin..
mutluluklar....

bence aşk..tabiki mantıkta önemlii ama yüreğinin götürdüğü yere git..mantık bir yerden sonra insanı mutsuz ediyor...sevdiğin insana dokunurken bile huzurlu oluyorsun ama sevmediğin insanda azap oluyor yaa

Aşkk Aşkk.. bazenn yenilsende bencee aşk.. Yaşadığım ve ya yaşayacağım hiç br seyden pişmanlık duymam.. Aşk acıdır ama dünyanın en güzel olgusudurr.. aşk ve her zaman aşk derim...

aşkı anladım evet diğerinde mantık nerde onu çözemedim sadece her istediğini yapması dışında olumlu hiçbirşey yok dokunması bile rahatsız ederken cinsel bir paylaşımdanda bahsediyorsun aslında sende farkındasın burda seçenek çok açık tabiki aşk.....

ben aşkın uzun sürmeyen bir duygu olduğunu biliyorum sadece benim sevdiğim değil beni seven ilerideki hayatımda bana gerçekten rahatlığı vericek olan sorumluluklarını bilenle olmak bana daha çok uyar aşk ebediyen sürmez

hem aşk hem mantık olmalı çünki bazı zamanlar geliyoki aşk bitiyo bazı zaman geliyoki mantık yetmiyo.ikiside olduğu zaman aşkın bittği yerde mantık girer mantığın yetmediği yerde aşk yeter.

ben buraya yeni üye oldum aşk mı mantık mı diyorsun elbette aşk diyosunuz bencede aşk ama mantıgımzıın kabul etmedigi şeyi neden secerizki. mantıgımız kabul etmiyora bundan zararlı cıkarız bunu hiç bi zaman unutmayın. cnm bence mantıgın nediyosa onu yap mantıgının kabul etmedigi şeyleri yapmak istermisin istemezsin demi. biliyorum sende aşkı seciceksin bu söledikleirm bi kulağından girp bi kulağındna cıkacak ama umarım dogru kararı verirsin.

Geri