gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Aşk mı Para mı

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Sizin için hangisi daha önemli Bence kesinlikle AŞKK...:)

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    parasızda aşk benzemiyo hiçbişeye

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
  4. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben ikisinide alayım..:dp178::dp178:

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Aşk olunca insanın arkasında bi destği olur çalışır azim eder parada kazanır herşeyin başı mutluluk ve destek..

Aşk mı Para mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk mı?

aşk mı?

Eğer ilişkiniz artık size zarar vermeye başladıysa, aldığınız tek bir yudum bile size yeterli gelmiyor ve karşınızdakinin de size daha fazlasını vermeye niyeti yok gibiyse, uzun zamandır kaybettiğiniz kontrolu elinize almanın zamanı gelmiş demektir. Bazı ilişkilerde zamanla alkolizmin yerini alır. Mutluluktan daha çok acı vermeye başlamış, ve alışkanlıktan öteye geçmez olmuştur. Siz farkında...
  2. Aşk Mı? / Mantık Mı?

Aşk Mı? / Mantık Mı?

aşkmı mantıkmı aşk mı mantık mı mantık aşk testi mantıkmı aşkmı eski ilişkini sırf o seni çok sevioyo sana tapıyo diye devam ettiriyosan,( gerçi sen de seviyosun insan olarak..çok düşünüyosun..emek veriyosun) ama aşkla yaklaşmıyosan, onunla buluştuğunda heyecanlanmıyor, güzel gözükmeye çaba sarfetmiyosan o da sana biblo bebekmiş gibi davranıyosa, senin her istediğini yapıp sana aşıksa ama...
  3. Para mı kopya mı?

Para mı kopya mı?

geçen yıl fizik dersinden kalmam nedeniyle sene sonu kurtarma sınavına giricem sınava girerken para vermemiz gerekio...bende bozuk yok kağıt para almşm yanıma,bir elimdede kopay kağıdım.. sanırım elleri karıştırmış olmalıyım hoca para ister gbi elini uzattığında kopya kağıdını vermiştim:D napıcaımı bilemedim:D adam bi kahkaha attı önce parayı aldı sonra kağıdı inceledi:D ama kağıdı bana geri...
  4. arkadaşın mı aşkın mı?

arkadaşın mı aşkın mı?

canım melişler geçen gün bi film izledim ordan aklıma geldi..tek seçenek var ya herşeyi paylaştığın yeri geldiğinde omzunda ağladığın arkadaşın mı? yada belkide bir ömür mutlu yaşayacağın sevdiğin erkek mi??
  5. arkadaş mı aşk mı ?

arkadaş mı aşk mı ?

üç yıllık bir sınıf arkadaşım var adı zeki.aramız çok iyiydi bir keresinde bi kafede buluştuk benim yanınmda bi kız arkadaşım onun yanında iki erkek arkadaşı daha vardı.onun arkadaşlarından birini tanımıyordum orada tanıştık konuşmaya başladık sonrasında arkadaşı bana çıkma teklif etti kabul ettim.en yakın arkadaşım olan zeki bi tepki vermedi .sonrasında biz sevgilimle tartışıp ayrıldık .zeki...

Sayfayı Paylaş