gebe
  1. elif buse taşkın

elif buse taşkın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

AŞK MIYDI O?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında elif buse taşkın tarafından paylaşıldı.

AŞKMIYDI O AŞKIMSI BİRSEYMİYDİ NEYDİ ÇEKİP KEDİNİBAĞLAYAN KANATAN DUGAMI TENİMİ DAGLAYAN
    ELLERİ TA İÇMDE DEV GİBİYDİ
    ETEME ALAV DEYMİSİNE NASIL YAKTI OPTURU ZAMAN
    BİR SU ĞİBİ AKIP GİTTİ AVUCLARIMDAN :asigim::papis:

2. Maraba televole

Maraba televole Forum Okuru

AŞK MIYDI O? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk mı?

aşk mı?

Eğer ilişkiniz artık size zarar vermeye başladıysa, aldığınız tek bir yudum bile size yeterli gelmiyor ve karşınızdakinin de size daha fazlasını vermeye niyeti yok gibiyse, uzun zamandır kaybettiğiniz kontrolu elinize almanın zamanı gelmiş demektir. Bazı ilişkilerde zamanla alkolizmin yerini alır. Mutluluktan daha çok acı vermeye başlamış, ve alışkanlıktan öteye geçmez olmuştur. Siz farkında...
  2. Aşk Var Mı Aşk?

Aşk Var Mı Aşk?

Ona aşıktım, gerçekten. Ama ne zaman bitti, nasıl bitti bilemedim. Ama bittiğini bildim. Şu yanımda yatan adam ne zaman benim için bir fazlalık olmuştu, ne zaman yellenmesi gözüme (daha doğrusu kulağıma) batar olmuştu? Ne zaman "aman gene geldi" demeye başlamıştım.Aşk bitmişti. En zor şey ölen aşkın cenazesini kaldırmaktır.Kimse ilk söyleyen olmak istemez. Kimse ileride olacakların...
  3. Aşk Mı? / Mantık Mı?

Aşk Mı? / Mantık Mı?

aşkmı mantıkmı aşk mı mantık mı mantık aşk testi mantıkmı aşkmı eski ilişkini sırf o seni çok sevioyo sana tapıyo diye devam ettiriyosan,( gerçi sen de seviyosun insan olarak..çok düşünüyosun..emek veriyosun) ama aşkla yaklaşmıyosan, onunla buluştuğunda heyecanlanmıyor, güzel gözükmeye çaba sarfetmiyosan o da sana biblo bebekmiş gibi davranıyosa, senin her istediğini yapıp sana aşıksa ama...
  4. Aşk ,sevgi denen o tılsımlı şey nerde ve nasıl yaşar bilen var mı?

Aşk ,sevgi denen o tılsımlı şey nerde ve nasıl yaşar bilen var mı?

tılsımlı sözler sevgi tılsımları . Aşk tarihin tozlu sayfalarında mı... Günümüzde mi...Yoksa hayallerimizde mi... Aşk ,sevgi denen o tılsımlı şey nerde ve nasıl yaşar bilen var mı... Yüreklerde mi yoksa, Kaf dağında mı ...Kuş konmaz,kervan geçmez çöllerde mi... Yoksa barlarda, msn’ler de mi...Ya da adı konmamış hayallerimizde mi... Belki de öldü ...Yüreğimizin o kuytu köşelerinde.Epey...
  5. Aşk mıydı o

Aşk mıydı o

Aşk mıydı o, aşkımsı bir şey miydi Neydi çekip kendine, beni bağlayan Kanatan dudağımı, tenimi dağlayan Elleri ta içimde o dev miydi Etime bir alev değmişçesine Nasıl da yakardı öptüğü zaman Bir su gibi akıp gitti avuçlarımdan Yorgunum şimdi bin yıl sevmişçesine Hani o yalnız benim olan gül, kırmızı Gözlerimin önünde açılan sonsuz bahçe Hani, o var olmalarımız öpüştükçe O delice sürdürmeler...

Sayfayı Paylaş