gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aşk nasıL bişi..!

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşk nasıL bişi..!

:haha:
    birak öküzlügü tabi canim

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşk nasıL bişi..!

hehehehehehehheheeeeeeeeeeeeee...emegıne saglık

Aşk nasıL bişi..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bişimi dedin aşkım

bişimi dedin aşkım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bişi

Bişi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. merhaba kızım 4 yasında ve parfüm almak istiyorum  nerden ve nasıl bişe alabılırim

merhaba kızım 4 yasında ve parfüm almak istiyorum nerden ve nasıl bişe alabılırim

:hamile: merhabalar siteye yeni üye oldum aradıgım herseyı buluyorum ama kızımın yaş günü ve parfüm istemişti benden cocuklara özel bir parfüm olsun istiyorum sizce nerden ve nasıl alabilrim yardımcı olurmusunuz :) vimjo nasıl mesela bir bilginiz varmı
  4. Aşk acısı nasıl geçer ?

Aşk acısı nasıl geçer ?

aşk acısı nasıl geçer aşk acısı ne zaman biter Aşh hayatınızda bazı sorunlar yaşandı ve ayrılma kararı aldınız.Bazı ilişkiler ya medeni bir şekilde biter yada medeniyetsizce bir ayrılıkla ama siz artık unutmak istiyorsanız buyrun ozaman unutmanın yolları ... Hayatınızın aşkıyla yollarınızı ayırmak zorunda kaldınız. Aşk acısı çekiyorsunuz nasıl hafifletirsiniz? Yaşamakta olduğunuz bu sürecin...
  5. Yalan Dünya Nil Karaibrahimgil'in Kıyafeti modeli nasıl bişeydi ya

Yalan Dünya Nil Karaibrahimgil'in Kıyafeti modeli nasıl bişeydi ya

Selam arkadaşlar Yalan Dünya dizisinin sezon finalinde Nil Karaibrahimgil enteresan bir gramafon elbise giymişti o nasıl bir kıyafetti yaa bana Yalan Dünya Nil Karaibrahimgil'in Kıyafetinin modelini sunarsanız sevinirim:)

Sayfayı Paylaş