gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Aşk nedensiz sevmekmiş<3

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yolda ilerlerken, bir bisikletlinin ç...arpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar. Hemşireler, önce pansuman yapmışlar ve 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini' söylemişler. Yaşlı bey huzursuzlanmış; "acelesi olduğunu, röntgen istemediğini" söylemiş. Hemşireler merakla acelesinin nedenini sormuşlar. "Eşim huzur evinde kalıyor.Her sabah birlikte kahvaltı etmeye giderim, gecikmek istemiyorum" demiş. "Eşinize haber iletir gecikeceğinizi söyleriz" deyince. Yaşlı adam üzgün bir ifade ile "Ne yazık ki karım Alzheimer hastası hiç bir şey anlamıyor,hatta benim kim olduğumu dahi bilmiyor" demiş. Hemşireler hayretle "Madem sizin kim olduğunuzu bilmiyor neden hergün onunla kahvaltı yapmak için koşuşturuyorsunuz?"diye sormuşlar. Adam buruk bir sesle "Ama ben onun kim olduğunu biliyorum" demiş...Allah herkeze böyle aşk nasip etsin..

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok guzel,bunu okumustum,yine de tekrar okumak cok guzel.

3. TaTLı_CaDı

TaTLı_CaDı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel evet ALLAH herkezin başina boyle sevgı versın

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Aminnnn...

5. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    böyle bir sevgi var mıdır sizce melekler:)

Aşk nedensiz sevmekmiş<3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Aşk Nedensiz Sevmekmiş

Teoman - Aşk Nedensiz Sevmekmiş

ne güzel süpriz bu böyle hoşgeldin boşver çabalama konuşmak zorunda değilsin hem hareketlerinden küçücük mimiklerinden kalbini okurum ben bütün gün yataktaydım yüzümde yastık izi seninde geçmişinde binlerce ağır yenilgi çok şakayaptıysam aslında korktuğumdan beni zaten tanırsın sen derlerki bir yerden sonra acımaz kanamazlar zaten aşk kötü bir şaka anlamaya çalışma her güzel şey bitermiş...
  2. Aşk!!!...bikere Sevmektir!!!sevmek...aşkın Kendisi Olmaktır

Aşk!!!...bikere Sevmektir!!!sevmek...aşkın Kendisi Olmaktır

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Nedensiz Zenhinleşme

Nedensiz Zenhinleşme

1. Nedensiz Zenhinleşme: Hiçbir neden yokken zengin olunması. Komş-unun tavuğu kümesime 2 tane yumurta bıraktı. Bu durumda nedensiz zenginleşme vardır. Hiçbir neden yokken zenginleşen borçludur. Arkadaşıma borçlu olduğumu sanıp 10 milyon lira verdim ama borçlu değilim. BEnim mal varlığım azaldı ama diğerinin ki arttı . Neden yok 2. Nedensiz Zenginleşmenin Koşulları Nedensiz Zenginleşmenin...
  4. Sevmediğini Sevmektir Aşk .....

Sevmediğini Sevmektir Aşk .....

Sevmediğini Sevmektir Aşk ..... Kimi cekette yaşar aşkı ki, her sokulana aldanır, insanca...Emek ikizliğinde kucaklanır dünya da, egosuzluk doğar, on iki dünyada.... Sevmediğini Sevmektir Aşk ..... Sevmek ne zaman suç olmuş ki.. Asmışlar, kesmişler, ayırmışlar, kendini bilmezler. Garip türküyü aldığında elinde, öyle bir çalar ki, Akıl da kalmaz, zihin de...Sadece bir vicdandır...
  5. Aşk Aşk Aşk <3

Aşk Aşk Aşk <3

Arkadaşlar,ablalar benim bir derdim var ve çok acil ne olur yardım edin. ßen 7. sınıf öğrencisiyim.ßenm ßir üst sınıfımdaki bir çocuktan hoşlanıyordum.çocu benle çok ilgileniyordu benim çok uzağımdayken yanıma gelip bana çarparak geçip bana bakıp bi gülümseme oluyordu hep kariıma çıkıyordu sanki beni takip ediyordu.ßi gün ben bi çocukla çıkmaya başladım ama sevmaden çocuk çok ısrar etti çogu...

Sayfayı Paylaş