gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

aşk nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

seninleyim nickleri kaybetmekten korkuyorum nickleri korkuyorum nickler sonuna kadar seninleyim ne kolumda kelepçe ne yanımda gardiyan ne gönlümde zulüm ne ensemde ölüm o gün yanlız sen olacaksın gülüm
    Ölümden korktuğum gibi seni sevmekten seni sevmekten vazgeçmediğim halde kaybetmekten korkuyorum...

dünyada tek kahroldugum şey merhaba diyerek birleşen ellerin elveda diyerek ayrılmasıdır.

sana gülüm desem o soluyor,sana güneşim desem o batıyor,ben sana en iyisi canım diyeyim çünkü o benimle birlikte yaşıyor.

Bakarsan uzaktayım düşünürsen aklındayım hissedersen kalbindeyim arıyorsan tenindeyim ve özlüyorsan hep seninleyim

dünyada iki tane kör var:biri aşkımı görmeyen sen biride senden başkasını görmeyen ben

Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA

Gülü bir gün Seni her gün Gülü soluncaya Seni ölünceye dek SEVECEĞİM

Eğilir başlar... Çatılır kaşlar... En güzel aşklar... Lisede başlar...

Bugün dünyayı istediğin renge boyayıp, bütün sevginle dağıt, kendini sevginin rengi diye tanıt, çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt

Sen bilir misin yanlızlıgı Ama nereden bileceksin Sen hiç sensiz kalmadınki

Bir damla mutluluğu Biriyle paylaşmak istediğinde Yüzünü rüzgara dön Ben ordayım...

Ellerin unutsa Gözlerin arar Gözlerin unutsa Yüreğin yanar İçine ayrılık acısı dolar BENİM AŞKIMI UNUTAMAZSIN...

Kelimeler yetmiyor sana olan sevgimi ifade etmeye Onlar bile eziliyorlar böylesine büyük bir aşka şahit oldukları için...

Her insana her nefes bir başka heves, birtek ilk aşk bitmeyecek.. daha ilk günden hep sonunu sorduk, cevap ne kimse bilmeyecek...

Bizi Seveni ALLAH'ına Kadar Sever. Gidenide Ahirete Kadar Sileriz !

Gül yaşamak için suya, aşk yaşamak için sevgiye ben yaşamak için sana muhtacım.

aşk nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Nickleri

Aşk Nickleri

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. *Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını...
  2. Duygusal aşk nickleri

Duygusal aşk nickleri

duygusal aşk nickleri en duygusal aşk nickleri duygulu ask ask 1-”isyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin!! 2- Bunca Cilenin sonu Degilmi bir avuc toprak Ölümden yana Korkum yok Tek korkum UNUTULMAK!! 3- Bu günüde gördüm Yarin yasarmiyim bilmem Gencligede güvenemem Ölenler hep ihtiyarmidir?? 4- Daglarda cicek soldugu zaman Göklerde bulut oldugu zaman Yagmurlar sel gibi...
  3. Yeni aşk nickleri

Yeni aşk nickleri

.ßunCa aCıyı ßoşa Çekmez hiÇ kimSe... Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM.. 45515612165156126545 kere saRıL bana... ' ßén TamamıyLa İnsan Gißi Görünmék Üzéré TamamLanmış 1 Ruh Numunésiyim..! Dilek Tutmadan Kaydı Tüm yıLdızlar :S Herkes kendini cok iyi biliyor... Şimdi Yol Ver Kendine!! Bir anlık mutluluğum sizi çok mu üzdü? ~Aşk için kurduğum "düşlerin"...
  4. Duygusal Aşk sözleri Aşk Nickleri

Duygusal Aşk sözleri Aşk Nickleri

en duygusal aşk sözleri duygusal aşk sözleri duygulu mesajları duygusal aşk nicleriyle sevgilinize gönderme yapınız:) eminim bu sözler aşkınızın ruhunu okşıyacaktır :) EGER HAYATTAN BIKIP OLUME DOGRU SESIZCE YURUMEK ISTERSEN YANIMA GELKI SANA SENSIZLIGIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM... BELIM BUKUYOR BOYLE AYRILIK. VERDIGIN ACILAR HASRET TANIDIK. GORMEDIM KI BIR GUN SENDEN YAKINLIK. DONMESENDE...
  5. En güzel aşk nickleri

En güzel aşk nickleri

en güzel aşk nickleri en güzel aşklar esrarla başlar kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!! Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum! ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle...

Sayfayı Paylaş