gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

aşk oyunu

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

aşk oyunları ask oyunları aşk oyunu ask oyunlari oyunlari
    Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı, senaryosu Rüya İşçileri’ne ait dizinin başrollerini Kerem Cem ile Yasemin Ergene, Kuzey Vargın, Nazlı Tosunoğlu, Mehmet Akan, Gürgen Öz, Deniz Özerman, Serdar Yeğin ve Münire Apaydın ile paylaşıyor.

Sarp Teksoy, magazin dergilerinden tanınan, her hafta başka bir kadınla fotoğrafı çıkan yakışıklı bir gençtir. Tabii maddi gücünü soyadına borçludur. Ancak babası Orhan Teksoy oğlunun dağınık hayatından hiç de memnun değildir. Annesi Tülay Teksoy'un gelin adayı kendi çevrelerinden Berna'dır. Sarp'a Berna ile söz kesmişler, ancak yine de onun hızını kesememişlerdir.

Ekin ise İstanbul'un kıyıda köşede kalmış mahallelerinden birinde yaşayan işçi emeklisi İsmet ve eşi Gülser'in iki çocuğundan biridir. Daha doğrusu iki çocuğundan hayırlı olanı. Abisi Kurtuluş, hiçbir işte dikiş tutturamamış, olmayacak hayallerin peşinden koşan ancak asla yılmayan ailenin başındaki beladır.

Ekin ailesinin maddi imkansızlıkları yüzünden erken yaşta çalışmaya başlamıştır. Bugüne kadar da gece gündüz demeden çalışmış bir fabrika kızıdır. Sarp ve Ekin tuhaf bir şekilde tanışırlar ve olaylar gelişmeye başlar​

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: aşk oyunu
    başlarını hiç kaçırmadan izledim ama nedense sonları biraz saçma gelmeyee başladı siz ne düşünüyosunuz?

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: aşk oyunu

Keremcem - Aşk Oyunu

Hatam belki kalbi oyuncak sanmam,
    Aşkta salıncak gibi sallanmam.
    O kadar cahilim ki,
    Hayalini bile kurmam imkansız sevgilim sevgilim

Bugün bana aşk nedir diye sorsan
    Tek anlamı geceler boyu ağlamam
    Üstüm başım sevda içinde
    Yakalandım bitap biçimde
    Ellerimde kadife kelepçe

Veda değil mi bu
    Yolun sonu uçurumlar
    Kolay değil ki bu
    Dolunca gözlere yaşlar
    Zaman gelince nafile dersin
    Bir küçük elveda...(x2)

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
aşk oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk bir oyunsa; Oyun Bitti (!)

Aşk bir oyunsa; Oyun Bitti (!)

oyunsa oyun Söz vermiştin....Tutmayacağını bile bile..Ama niye?Madem ki bitecekti,madem ki gidecektin beni neden sevdin??Söylesene ey zalim sen beni neden sevdin?? Biliyordum ki...Baharda açan hayallerimin,kışın karlar altına gömüleceğini...Oysa ben biliyordum ne kadar sevsem de ve sevilsem de sonunda yine yalnız kalacağımı...Sonuçta bittim,tükendim sensizim şimdi... Seni ararken kendimi...
  2. Aşk oyunu :D

Aşk oyunu :D

burayı tıklayınız
  3. Keremcem - Aşk Oyunu

Keremcem - Aşk Oyunu

Hatam belki kalbi oyuncak sanmam Aşkta salıncak gibi sallanmam O kadar cahilim ki hayalini bile kurmam İmkânsız inanki sevgilim Bugün bana aşk nedir diye sorsan Tek anlamı geceler boyu ağlamam Üstüm başım sevda içinde Yakalandım bitap biçimde Ellerimde kadife kelepçe Veda değil mi bu Yolun sonu uçurumlar Kolay değil ki bu Dolunca gözlere yaşlar Zaman gelince nafile Dersin bir küçük elveda
  4. Oyun Değildir AŞK

Oyun Değildir AŞK

Aşkı bir oyun, sevgiliyi de bir oyuncak gibi görüyorsunuz. Önce her çocuk gibi o oyuncağa sahip olmak için her şeyi yapıyorsunuz. Hatta yalanlar söylüyorsunuz. Kendinizi değiştirip olmadığınız gibi görünüyor, oyuncağı elde etmek için her kılığa giriyorsunuz. Oyuncak sizin olduğu an oyunda başlıyor. Elde etmek için söylediğiniz yalanları, değiştirdiğiniz kişiliğinizi en azından bir süre...
  5. Aşkım için oyunu

Aşkım için oyunu

Aşkınız için öpcükleri toplayın hadi bakalım :) Benim için naaaapardıııın öpücüğ tooooplardım. http://www.askoyunlari.net/files/file/loveenergy.swf

Sayfayı Paylaş