gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

aşk resımlerı:buyrun:

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aşk resımlerı:buyrun:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

aşk resımlerı:buyrun: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bnularda benım aşk resımlerım

bnularda benım aşk resımlerım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. şiirli   aşk resımlerı

şiirli aşk resımlerı

şiirli aşk resimleri ask resım aşk kartları şiirli
  3. **resımlı aşk şiirleri buyrun**

**resımlı aşk şiirleri buyrun**

ask sıyırlerı Gün geceye varmadan toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat iklimler değişir Aah gün bitiyor bak yine dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar,dört duvar Ah gün bitiyor bak yine dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar,yaprak dökümü.. Bir günah işledim kaybettim seni Bilirim geriye dönmezsin Bir günah işledim çok üzdüm seni Bilirim bir daha...
  4. karışık aşk resımlerı

karışık aşk resımlerı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş