gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Aşk resimleri sevgiliye gönderimlik

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevgilinize gönderebileceğiniz maillik ve tam aşk resimlerini sizlere vermek istiyorum arkadaşlarım. İşte karşınızda aşk resimleri :D:D Aşık olanlara tabiki :çapkın: [​IMG] [​IMG]

2. mrveee35

mrveee35 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
Aşk resimleri sevgiliye gönderimlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Sevgiliye

Aşkın Nur Yengi - Sevgiliye

Aşkın Nur Yengi - Sevgiliye bir gün gelir, her yer sen olur bilirim ki beni özlemişsindir o an öyle kuvvetli isterim ki seni yok olur engeller, var olur zaman ve mekan bir gün gelir de benim olursan iste o zaman var olurum ben kavuşur ruhum öbür yarısına iste o zaman başlarım yaşamaya bir an gelir, her yer sen olur bilirim ki beni özlemişsindir o an öyle kuvvetli isterim ki...
  2. Sevgililer için Aşk mesajları

Sevgililer için Aşk mesajları

♥ Sana ilk yalanımı son nefesimde söyleyeceğim sırf yalan olsun diye (SENİ SEVMİYORUM)diyeceğim!… ♥Beni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya bana dardır. ♥Bana kalkpsiz diyorlar doğru ama;Kalbimin sende olduğunu nereden bilsinler?… ♥Bir trafik lambasıydım kalbim her gelene geç derdi oysa sen geçerken birden STOP ediverdi. ♥Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane...
  3. Sevgililer günü resimleri

Sevgililer günü resimleri

Sevgililer günü için en güzel ve romantik resimleri arıyorsanız işte sizlere muhteşem duygusal ve romantik aşk resimleri isterseniz üzerine şiirde yazabilir sevdiğiniz insana süpriz yapabilirsiniz
  4. Aşk resimleri

Aşk resimleri

Aşk aşk şiirleri resimli şiirleri resimli ask siirleri ask siirleri sevgi
  5. Nazlı sevgiliye aşk mektup

Nazlı sevgiliye aşk mektup

aşk mektubu, aşk, sevgiliye mektup, aşka dair aradığınız herşey burda meleklerim... Aşk zamansız ansız habersiz birden bire gelir önceden demez ki ben geliyorum şuna çarpılacaksın zaten belli olsa aşk olmazdı.işte bir aş daha sizler içi nb aşkı unutnlara bir kez daha tarifi. Nazli Sevgİlİye AŞk Mektubu Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor uyku gibi yağmur gibi duman...

Sayfayı Paylaş