gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aşk,Sadakat,Vuslat

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

vuslatla ilgili sözler vuslat ile ilgili sözler vuslatla güzel sadakat ile güzel Aşk,

Leylâ ile Mecnun'un hikâyesini anlatan
    Fersude kitapların sayfalarında kaldı..
    Vuslatlar uğramıyor düşlerimize
    Biz vuslatı ihanetlere feda ettik..
    Gün doğumlarında tutunduğumuz ümitleri
    Gün batımlarında yitirdik..

Sadakat,

Emanetleri yanlış yüreklere teslim eden
    Yolunu şaşırmış bir güvercin şimdi...
    Kırkikindiler yağmıyor gönül çöllerimize
    Biz yağmurları bir nefeste sönen ateşlerle değiştik..
    Ömürlük değil, günübirlik sevdalara
    Aldanır oldu yüreklerimiz..

Vuslat,

Hudutları "keşke" ile başlayan
    "ama" ile biten bir uzak diyar artık..
    Biz yalancı nazarlara kanıp
    Gönüllerin tefsirinde hata ettik..
    Unutup sabır imbiklerinde bekleyiş damıtmayı
    Vefasızlığa yenik düştük..

Aşk,Sadakat,Vuslat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgi Sadakat...

Sevgi Sadakat...

Olay İngiltere'de geçiyor: Yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yolda ilerlerken, bir bisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar. Hemşireler, adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar, ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını...
  2. Alçak Sadakat

Alçak Sadakat

Sevgi nedir diyoruz her zaman... Evet bu soru kimi sevenler için basit ve güzel,kimileri içinde acı ve zordur... üretmekmiş sevgi,.paylaşmakmış,beraber tüm zorluklara rağmen katlanıp sevmekmiş sevgi.....buraya daha nice güzel ve iyi sözler sığdırabiliriz öyle değilmi?...duyuyorum…evet diyorsunuz…şimdi bana peki neden mişli söylüyorsun bunları diyeceksiniz…ne yani yalan mı diyeceksiniz….....
  3. Yüksek Sadakat

Yüksek Sadakat

Yüksek Sadakat Yüksek Sadakat ile, 2. albümlerinin kayıtları sırasında bir araya gelip, yeni albümleri, yeni solistleri ve yaptıkları müziğe kendi bakışları hakkında konuştuk. 2. ALBÜMÜN HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR. BU SÜRECİN NERESİNDESİNİZ ŞU AN ? Kutlu: Şu sıralar ikinci albümümüzün kayıt aşamasındayız. Şarkıların düzenlemelerini bitirdik. Kayıtlardan önce ufak tefek...
  4. Yüksek Sadakat - Aşk Durdukça - AKOR (versiyon 1)

Yüksek Sadakat - Aşk Durdukça - AKOR (versiyon 1)

aşk durdukça tab yüksek sadakat aşk durdukça tab akor dünya döner akor dünya döner tek bir yana Em Am D Dünya döner bir gün daha Em Am D Yeryüzünde aşk durdukça Em Am D G Gece erken inse bile korkma Em Am D O hep seninle kaldıkça Em Am D Biliyorsun gitmem gerek Em Am D Yollar bitmez düşünerek Em Am...
  5. şafak vuslatı....

şafak vuslatı....

günü gelecekse çekilen çile kutsaldır...canmeleklerimm umrm begenırsınız bunu bizim gibi asker yolu gozleyenlere yazdım ... gittiğin günden beri devrildi bu koca sehirdeki binalar yıkıldı gökyüzü.ışıklar aydınlatmaz oldu doğan güneşler ise tir tir titretiyor bedenimi.hislerimi kaybettim.duygularımıda bir duygum sadece gidişinden benimle kaldı...vefalı gözyaşlarım...hergece yoklugunla...

Sayfayı Paylaş