gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Aşk sana benzer fragmanı

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

aşk sana benzer film özeti,aşk sana benzer film konusu,aşk sana benzer film fargmanı izle,aşk sana benzer izle,aşk sana benzer oyuncuları indir.jpg

Ege'de bir balıkçı kasabasından ailesinden kalan restoranı elinde tutmak için mücadele veren Ali, bir gün kasabaya gelen ve esrarengiz bir kız olan Deniz ile karşılaşır. Birbirlerine karşı büyük bir çekim hisseden Deniz ve Ali'nin aşkına dondurmacıdan manava kadar kasabanın pek çok sakini şahittir. Bu sıcak Ege kasabası, kendisi gibi bir aşka tanıklık ederken, Deniz'in geçmişinden gelenler onun ve aşkının peşini bırakmayacaktır.. Oyuncu Burak Özçivit'in aynı zamanda yapımcılığını da üstlendiği projede, başrolü güzel oyuncu Fahriye Evcen ile paylaşıyor. Kadroda onlara eşlik eden diğer isimlerse Selim Bayraktar, Yavuz Bingöl, Birsen Dürülü, Kaya Akkaya, Şamil Kafkas ve Burçin Işık. Bedia Ceylan Güzelce'nin senaryosuna imza attığı romantik dram filminin yönetmenliğini ise A. Taner Elhan üstleniyor.
    Başrol oyuncuları Fahriye Evcen, Burak Özçivit ve Selim Bayraktar

Aşk sana benzer fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkım Yetmedi Sana

Aşkım Yetmedi Sana

aşkım yetmedi sana ben sana yetmedim her elimi uzattığımda boşluktu tuttuğum Dönme sakin askim yetmedi sana. Yetinmek nedir hic bilmezdin zaten. Ama benim sundugum ask yetinmen gerekenden cok daha fazlasini vaat etmisti sana. Benim gibi sevmeye biliyorum yüregin yetmedi…Bastan evet daha en bastan biliyordum bir gün itilip unutulan ne varsa beni onlara katacagini. Kavgam mücadelem seni anlik...
  2. Aşk sana benzer Nurettin rençber

Aşk sana benzer Nurettin rençber

nurettin rençber gökte parlayan ay gökte parlayan ay kalpte kalpte sözleri çölde ışıldayan su sana benzer Bir gün çıkıp gel uzak yollardan Benim can yaramı sarmak için Çünkü, Bir nefes ki aşk sana benzer Benim can yaramı sar gülüm Çünkü, Derin bir nefes ki aşk sana benzer... Gökte parlayan ay Kâlpte incinenen söz Çölde ışıldayan su Sana benzer.... Gökte parlayan ay Kâlpte...
  3. Sana söz verdim aşkım

Sana söz verdim aşkım

Bu satırlar da benim hislerimi baya iyi anlatıyo.. Zaten bu köşeye hissederek okumadığım şeyleri koymuyorum.... Ama bu parça acaip güzel bence ya Yağmur yağıyor. Bilirsin ben yağmuru çok severim. Seni sevdiğim gibi çok. Ama yağmur içinde sen olunca oluyor. Sen hayallerimi duygularımı dünyamı oluşturunca bu yağmurun şu iki gözümün bir anlamı kalıyor. Yoksa dünya dönüyormuş ben...
  4. Fahriye Evcen Benim Gözüm Sende (Aşk Sana Benzer) Şarkısı

Fahriye Evcen Benim Gözüm Sende (Aşk Sana Benzer) Şarkısı

aşk sana benzer benim gözüm sende şarkısı,aşk sana benzer fahriye evcen şarkısı,benim gözüm sende fahriye evcen dinle,benim gözüm sende aşk sana benzer film klibi Fahriye Evcen ''Benim Gözüm Sende'' şarkısını söyleyerek sevenleri şaşırttı. Bir anda sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren Fahriye Evcen Aşk Sana Benzer filmi için "Benim Gözüm Sende"yi söyledi. Şarkıya filmin...

Sayfayı Paylaş