gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ask Sevgi Sms Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

1. Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemedilerO kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler Zor geldi ayrılık alışamadım
    2. Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi çocukça Sen Gerçekçe , Hepsi öylesine Sen ölesiye

3. Her seven adsız bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır
    4. Her su bir yol bulur kendine her dağ bir toprak,her gökyüzü bir bulut ama sen benim gibi bir dost bulamazsın Seğmenden saray gözlüsüne
    5. Her şey yalan dolan bir SEN hariç SENİ düşününce tüm benliğim yok oluyor işte o zaman aşkımın uğruna kurduğum cümleler bile devrik oluyor
    6. Her zaman gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır
    7. Hissetmediğin hisleri hissettiğin zaman hissettiğin his aşktır
    8. Hiç sönmeyecek olan sevgimiz yavaş yavaş başlamıştı, Solmayacak bir gül olarak hafifçe açılmıştı, Gezdik,dolaştık çocukça oyunlar oynadık, Ama birbirimizden hiçbir zaman bıkmadık, Hatırlar misin ilk çıkışımızı,yüzünde hep o tatlı gülüsün, Keşke dakikaları geçmeseydi bitmesini istemediğim o günün
    9. Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamış olmakta

10. İnsanlar gelmeleriyle yanlizliklarini dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar
    11. İnsanlar tanıdım ıyldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin ıyldızdan vazgeçtim Sevgililer günümüz kutlu olsun!
    12. İstemem sevmeni artık unutulsun bu fasılKüllenir gün gelecek,yoksa bu ateş benideçok zamandan berridir özlediğim buydu asılgöremezsin ben uzaklarda iken gölgemizeelveda aşkım
    13. İçine düsen her hüzün damlası sana seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın
    14. ask sözleri | aradıiğın güzel söz bizde
    15. Kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım elimden gelse ömrüne ömür katacağım yemin olsun toprakta bile meleklere seni anlatacağım
    16. Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir
    17. Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın
    18. Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan göz yaşlarıma, yalnızca sen laiksin çünkü benim için çok özelsin aşkım aşk sözleri
    19. Kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordursen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee
    20. Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzerSen o suya yazı yazdınŞ imdi güneşin doğmasını bekle
    21. KalmışsaAşıklara sor,aşığın artar değeriArtar,fakat insana değer kalmışsa
    22. Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yinede
    23. Kapatıyorum gözlerimi karanlığa doğru bakıyorum, seni görüyorum karanlıkta, açıyorum gözlerimi birden kayboluyorsun, işte o zaman ben gidiyorum karanlığa doğru, sessiz ve sensiz
    24. Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşularınki asla
    25. Karanlık gecede önemli değildir ıyldızları görmek Gündüzleri ıyldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet
    26. Karanlığın içinde kaybolup duran sen kimsin sen benim misin sustun söylemedin zaman zaman yüreğime aydınlıklar saçan ben kimim ben senin miyim sustun söylemedin (Bir su tünelinde parlayan güneşimsin bir buğday tanesinde kaybolan düşümsün)
    27. Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni 'EBEDİYEN SEVECEÐİM'
    28. Kimsin sen? Yasamak isteyip de yasayamadığım umutlarım, farkında olmadan ıyllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim
    29. Kimsin sen? yaşamak isteyişte yaşayamadığım umutlarımsın ıyllardır beklediğimsin belki de kimsin sen? sen benim sevdiğimsin sevdiğimi söyleyebildiğimsin
    30. Korkma!Sakın sevmekten korkmaurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdaıy sıcacık yürekte tutmak
    31. Kuyruklu ıyldızlar vardır, dünyaya yetmiş ıylda bir gelirler İnsanlar onu hayati boyunca belki bir kez görürler Ben o ıyldızı gördüm, o da sensin bir tanem
    32. KüçüK KELEBEGIN TüL KANATLARININ PIRILTILI TOZLARI PARMAK UçLARIMA KARISTI ONLAR ORDAN NE ZAMAN UçARLAR SEN YüREGIMDEN NE ZAMAN?
    33. Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, öldüm, iş işten geçti, dediler
    34. Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmamrahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmamrahatsız eden sevgim ise;üZGüNüM ONA ENGEL OLAMAM
    35. Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum
    36. Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler
    37. Mutlu olmaıy biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin
    38. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!
    39. NASIL DOLDURDUYSAN HAYATIMI VARLIGINLA, BENDE YAZMAK ISTERIM ADIMI DEFALARCA DUDAKLARIMLA DUDAKLARINA
    40. Nasıl ki uzaktaki ıyldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana aşk sözleri
    41. Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De ıyldızları İstiyorum Gece Yarılarında çok Değil Bir Tek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!
    42. Ne aradıysam bilki sende bulmuşum Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum Sende bütün özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben artık sen olmuşum
    43. Ne hasta bekler sabahı , Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı , seni beklediğim kadar Geçti istemem gelmeni, Yokluğunda buldum seni, Bırak vehmimde gölgeni ,Gelme artık neye yarar
    44. ask sözleri | aradıiğın güzel söz bizde
    45. Ne haz var senden ayrı, Ne bir tat senden öte Bir yüzünü görmek bile, değer bin bir zahmete Vereceğin her acı gönülden kabulümdür! Sendeki cehennemi değişmem bin cennete
    46. Ne seni benden daha fazla seven, nede benim sana daha fazla verebileceğim sevgim var Anla işte seni ne kadar sevdiğimi mavişim
    47. Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var
    48. Ne sözler ne de cümleler lazım bize Bir bakış, bir tebessüm yeter de artar bize

Ask Sevgi Sms Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgi&Ask Resimleri

Sevgi&Ask Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aşk Sözleri Sevgi Sözleri Smsleri

Aşk Sözleri Sevgi Sözleri Smsleri

aşkı ilan sözleri ilanı aşk sözleri sevgi smsleri aşk lafları aşkını ilan etme » Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.... » Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum...........
  3. Güzel sözler sms için..

Güzel sözler sms için..

aşkıma güzel sözler askima güzel sözler aşkıma sms bir insan bilmiyorsa ne istediğini askima sms Ahmağa yüz, aptala söz vermeğe gelmez. Akıllı erkeğin arkasından, kadını da yüzüne karşı öv. Aşk mücadelesi değil, mücadele aşkı içinde ol. Bazı kitaplar tadılmak, bazıları yutulmak ve çok azı da hazmedilmek içindir. Bir insan hangi limana ulaşmak istediğini biliyorsa , onun için her...
  4. sevgi sözleri

sevgi sözleri

sevgi sözleri sevgi sacan sözler ? Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki... ? Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir.. ? Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü...
  5. sevgiliye sms güzel sözler

sevgiliye sms güzel sözler

sevgiliye sms erkek sevgiliye güzel sözler özlenen sözler kavuşma sözleri kavuşma sözleri BİZİM TOPRAĞIMIZ GÜL TOPRAĞIDIR. NE BİR ÇİÇEK SOLDURUR, NE DE SEVDASINA TOZ KONDURUR. BİZİM DOSTLUĞUMUZ YOLLARA BENZER. YOLCULAR BİTER AMA YOL ASLA BİTMEZ. Bayanlar, 20-25 yaş arası futbol topu gibidir 22 kişi peşinden koşar... 25-30 arası basket topu gibidir 10 kişi peşinden koşar... 30-35 arası...

Sayfayı Paylaş