gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

aşk sönmeyen ateştir

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aşk sönmeyen ateştir
    çok güzeller emeğine sağlık...

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aşk sönmeyen ateştir

emegıne saglık....

aşk sönmeyen ateştir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dost senin aşkın ateşi

Dost senin aşkın ateşi

Dost senin aşkın ateşi, ciğerimi yakar gelir Aşkından yanar yüreğim yandığım bana hoş gelir Aşkın oduna yandığım, ağlamak oldu güldüğüm Dost sana feryat kıldığım inkârcıya savaş gelir Bizim halimizden bilen, kimdir aşkı inkâr eden Bizim sevdiğimiz haktır bu halka gözle kaş gelir Erenler buna kalmadı vardı yoluna durmadı Hakkı gerçek sevenlere cümle âlem kardeş gelir Miskin Yunus bil özünü...
  2. Hande Yener - Aşkın Ateşi

Hande Yener - Aşkın Ateşi

fener alayı gibi şu mübarek aşk dünyamız duman altı yanan yanana ama pişen yok iki lafın arası aşk acısı yazın çıkan orman yangını gibi yazın yanmadığı çok belli kundaktan cıkan her cocuğa sen öğrettin ah aşk ateşi aşkın ateşi yakarmış ateşi duydunuz mu aşkın ateşini hangi ateşte yanmayı dilerdin pişmeyene söyle ne denirki? çiğ mi ha ha
  3. Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş

Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş

Kim demiş ki aşk yalan Gözündeki yaş nedir Gizli gizli kalbinde Bu yanan ateş nedir Aşk bir ateşe benzer Sönmez güneşe benzer Aşkı bilmeyen insan Tıpkı bir taşa benzer Kerem yandı kül oldu Yusuf da köle oldu Hep bu aşkın Yüzünden Adem cennetten oldu __________________
  4. Ateş gibiydi işte aşkın, dedim ya yakardı

Ateş gibiydi işte aşkın, dedim ya yakardı

Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim... Sessiz öptüm nefesini, söyleyemedim... Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim... Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim... Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım... Düşlerimdeydin hep... Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı... Ben seni, hep uzak sevdim, uzak öptüm... Sessiz, sakin, sen rahatsız...
  5. Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk mı yaşıyormuş?

Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk mı yaşıyormuş?

Kızlar duydunuz mu Emre Karayel ve güzel oyuncu Gökşen Ateş Aşk yaşıyormuş acaba ben mi yanlış duydum aranızda Emre Karayel Gökşen Ateş Aşkı hakkında haberi olan var mı?

Sayfayı Paylaş