gebe
  1. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Aşk tarif edilemez

Konu, 'Çöplük' kısmında üni-melek tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 30 Ekim 2010
  2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmsın ceydamm ya ellerine sağlık hepsi çook güzel banada :18:

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Hepsi çok güzel canım emeğine sağlık...

4. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sende benim canımsın bidenemmm sağol

5. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bişey değil tatlıımmm..sende sağol

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    yak beni AŞK... yak...
    küllerim mezarına süs olsun...

owwww...cokk güzelll olmuşşş ama içim kötüü olduuu umarımm canımm benim sendee aşkıı bir günn acıı görmektenn vazgecer ...vee mutluluk yagmurundaa şemsiyesizz kalırsınn....cokk etkilendimmm yazındann yaa...cokk sagoll paylaşım için balım...

7. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canımm..hiç umudum kalmadı ben kim mutluluk kim..iyiki sizler varsınız.

Aşk tarif edilemez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşkımın tarifi

aşkımın tarifi

Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildiğim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdiğim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak değil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benliğime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük düşürüyorum ama sevgide küçük...
  2. Aşk Tarifi (No Reservations)

Aşk Tarifi (No Reservations)

Hollywood’un güzelliğiyle de ünlü akristi Catherine Zeta-Jones, “Aşk Tarifi” adlı filmde tekrar hayranlarının karşısına çıktı. Yönetmenliğini Scott Hicks’in üstlendiği “Aşk Tarifi” adlı filmde, Hollywood’un ünlü güzellerinden Catherine Zeta-Jones ile Aaron Eckhart, Bob Balaban ve Abigail Bianca baş rolleri paylaşıyor. Romantik komedi türündeki filmde, olaylar kısaca şöyle gelişiyor: Baş...
  3. Aşk Tarifi

Aşk Tarifi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Aşkın Tarifi

Aşkın Tarifi

Her baktığımda, ilk defa görüyormuşum gibi… Ama kendimden bile önce tanıdığım… Her saniye yeniden doğmak gibi… Ama asırlardır süren… Kışa dönmeyen sonbahar; derin, duygulu… Yaza dönmeyen ilkbahar; serin, coşkulu… Ilık avuçlarında, kar taneleri… Güneş sıcağı, gözleri… Ve sözleri… Ve sesi… Böyle olmalı aşkın tarifi… Ki, tarif edilememeli… “Resmini çiz!” deseler… Bacası tüten bir ev...

Sayfayı Paylaş