Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. merhaba handanca ben yay burcuyum 24 yaşındayım sevgilim akrep Burcu ve 30 yaşında. . buaralar ailesiyle bazı sıkıntılarımız var. bunlar ne zaman geçicek ne zaman evleneceğiz ilşkimizde neler bizi bekliyor bakabilrmisn tş.ler şimdiden ii çalışmalar.
 2. sevgli handanca ben aslan burcuyum şu an görüştüğüm kişi yengeç Burcu ama anlamadığım bişi var...biz sevgilimiyiz değilmiyiz belli değil...eski den bana daha yakındı aramız da olan bir problemle ilgili yollarımızı ayırdık...sonra mecburi olan bir konu için ben ona mevzuuattan dolayı aramak zorun da kaldım...şimdi ne ben arıyorum ne de o ama aramamak için kendimi zor tutuyorum...ama gururum engel oluyor...sadece ortada ki mevzuu için görüşmek zorundayız...bana tam olarak neler hissettiğini ve ilerleyen zamanlar da bizi neler beklediğini merak ediyorum...şimdiden teşekkür ederim...
  Şuan için beklentilerini olumlu görmedim canım senin.
  Ama bu bişey olmaz anlamına gelmiyor. Onun gözüne girerek kendini ispatlayarak istediğin anlamda kendini farkettirebilirsin.

  Durgun ve yanlız olman seni telaşlandırıyor biraz. O yüzden onun üstüne düşüyorsun. seni beğeniyor. ama düşündüğün sevgi henüz oluşmamış.

  Sevilmeyen istenilmeyen değilsin yani. Kararını ver yeter. önce onu iyice tanı canım.
  Ortak yerlere gitmeye çalış. Ama kalkıpta sen ona şuraya gidelimmi deme. Tesadüfler zinciri oluştur. Kendini ona tanıt.
  Sevgi anlamında ciddi olarak düşündüğü biride çıkmıyor çünki. benim merak eetiğim bişi var handanca onun gözüne girmen gerekli derken ne amaçla sööylediğin???yani onu arayıp sormalı mıyım???karar ver derken yada tesadüf zincirleri oluştur demende ki amaç nedir???çok anlayamadım açıkçası bunlar...ve bu ilişkinin sonunun ne olacağını merak ettim...devam eder mi biter mi???
 3. benim merak eetiğim bişi var handanca onun gözüne girmen gerekli derken ne amaçla sööylediğin???yani onu arayıp sormalı mıyım???karar ver derken yada tesadüf zincirleri oluştur demende ki amaç nedir???çok anlayamadım açıkçası bunlar...ve bu ilişkinin sonunun ne olacağını merak ettim...devam eder mi biter mi???[/QUOTE]


  Canım sen önce bu kişiyi isteyip istemediğine karar ver. İstiyorsan yakınlaşmak için senin gayretin gerekiyor. Ortda bişey olmazsa bu ilişki olmz diyorum.

  Gözüne girmek derken, kendini istediğin anlamda fark ettirmen için dedim,
  Ortada şuan için bir ilişki yok. Başlamadanda görememki bunu.
  olmassa 15 gün sonra genel açılım yaptır. Bakalım hayatına girecek başka biri varmı??
  Şuan için normal şartlarda bir gelecek yok.

 4. canım ben bazen yazıyorum. O an şaşırıyorlar ve ilişkimiz gayet iyi diyorlar. sonra duyuyorum ayrılmışlar.

  Şimdi sanada yazıyorum. Ben bu ilişki için ilerisini göremiyorum. Lütfen şimdiden toparlanın. Sorun he neyse konuşarak çözümleyin. aksi takdirde bu ilişkiyi bireysel mücadelelerle sürdüremezsiniz.

  Hayal düntasında yaşamayın. Gerçekler ortada. Görmezden gelmiyorsunuz ama, ciddi bişeyde yapmıyorsunuz.

  Onlara karşı olumlu bir tutum içinde ol.
 5. ben ılımlıyım handanca. babası olumsuz sevgilimin. evet ciddi bişeyde yapamıyoruz. n yazıkki atama bekliorum atamam çıkmş olsa başka yerde düzen kurmaya çalışcaz. atamamın çıkıcagınıda net bilemioruz.
 6. aßLacıM biri var Burcu Akrep,aramızdaki karmaşık bişey yada beN anLamıyoruM.Nedir bu ne oLacaK böyLe bakar MısıN ? burcuM ßoğa.. şiMdideN teşeKKürLer

 7. canım sana 02/10 açılım yapılmış hanh-gi tarot olursa olsun 15 gün bekleme süresi vardır. Yoksa kartlarda saçmalıyor. Bu süreyi dikkate alınız.
 8. ßekLeyecez yiNe demekki.. yiNede teşekkürLer aßLa.
 9. Handanca Benim İçin de bakar mısın senden rica etsem? ben başak burcuyum 23 yasındayım.biri var ama bazı problemler var.onun geçmişte yaşadıkları benim hazin biten ilişkim gibi.bu kişi bni çok etkiledi ama hem yaş farkı var,hem o değişken bi kişilik duygularını anlayamıyorum.o da koç Burcu.neler olacak onunla ilgili ya da önümüzdeki günlerde bana aşk var mı merak ediyorum..şimdiden çok teşekkür ederim sana

 10. Canım ya bu insana karşı dikkatli ol. Tekrar seni yaralayabilir. Denenmişi deneme. Her acıyı yeniden tatmaya ne mecburiyetin var.

  Ben sana yakın zamanda güzel bir ilişki görüyorum. Bu kıymetini bilecek merak etme. Hemde çok etkileneceksiniz birbirinizden.

  Asıl olan problemler var vede sen yanlızsın . bunları kabul et. Bırak artık hayatına sorun üstüne sorun katmasınlar. derdin binken onbin yapma. kendine acımıyorsan yanındakilere acı. hadi toparlan kendini. zorla hatta. Senin okaybettiğin gücün o kadar şeylere ilaç olurki aslında. Maksat ayağa kalman ve karar vermen.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş