Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ii gunler hoşgeldin handanca...ben biten bi ilşkim için baktiracaktim ilişkim bitti ama ben hala ayrildigim insani unutamiyorum nedense donmesini bekliyorum bana geri doonecekmi yoksa donmeyecekmi onu beklemeye devammi etmeliyim ne yapmam gerekiyo yorumalrina çok ihtiyacim var...boga burçlu oo..oda benim hissetiklerimi duşunuyomu yoksa benden vazmigeçti ben başak burçluyum...donecekmi bana takrar
  2. handancım,
    beni biliyosun 2 senelik bi ilişkimiz var beni burcum başak (8 eylül),
    onunki boğa (27 nisan) herşey çok güzel ama sonumuz ne olacak:)
  3. http://www.meleklermekani.com/tum-tarot-fallari-buradan-bakilir/157289-ask-tarot-baktiracaklar-buraya-yanlizca-iliskisi-olanlar-3.html sizin için bu sayfada 28. mesajı yazmışım . Lütfen okuyunuz.
  4. Kartlara göre süper glişmeler olacak. Canım valla çok güzel kartlar çıktı.
    Artık onunda sana evet deme gücü toplanmış görünüyor.

Kendini ihmal etme bu arada. Hergeçen gün endini yenile. Öyle olki senin yanından başka biryerde olmak istemesin. Yoğun sevgi trafiği taktiği yani. Kazanan sen olacaksın.

Seni hem beğeniyor hemde seviyor. O aradaki ufak atışmalar sakın moralinizi bozmasın. Sen akıllı bir kıssın onlarıda artık nasıl halledeceğini biliyorsun. Güzel cümleler sana her kilidi açacak unutma.
  5. handanca canım benım aşk hayatım çok fena karışık arap saçı olmuş sanki,eski ve yeni arasında kalmış bir garıbım.karar veremiyorum kafam çok karışık.
    bu arada benim burcum yengeç,banada bakarsan sevınırım.
    şimdiden teşekkür ederim canım.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş