Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slm ben akrep burcuyum ayrı sevgilimde oglak burcu neolur yardım et yine bir araya gelcegizmi ben onu coh seviyom

benim burcum akrep sevdigimin burcuda oglak beni seviyormu hayatında baska kıs varmi barısık mutlu olacagımız evlilik varmi beolur bunlari bilmek isitıyom neolurr:(

Sana sevgisi var. BU çok önemli bir neden . BU ilişkiye sahip çık ve rayında tut. Artık olumsuzluklar yeniden bitiş noktasına getirirse bir dahada şans vermezsiniz.
2010 da bu insanı düşünerek açtığım kartlarda 3 dileğininde gerçekleşeceği mesajı aldım.
BUna rağmen 1-2 sorunda baş gösterebilir.
Elbetteki bu sorunlr oluştuğu zaman fazla üzerine gitme. Şüphelerin içinde fazla paylaşımcı olma. Yanında huzur bulmalı.
Şimdilik bunlara dikkat etmen seni iyi bir çizgiye getireceksanırım.
en son böyle çıkmıştı falaım söylediginiz gibi suan görüşmüyoruz bundansonra ne gösterecek kartlarınız ikimiz için ondan bi haber alabilecekmiyim onun sun benim hakkımda düşünceleri neler o ban gerçekten çook haksızlık yaptı pişman olacakmı bana yaptıklarına ben başak o boga..ben onun için kendimden çok fedakarlık verdim buları nalyaıp bna geri dönermi yoksa bu sefer tamamen bittimi ililşişkimiz

Son düzenleme:
Handancam merhaba,
geçen sefer baktığınızda maddi sıkıntı yaşama olasılığım olduğunu söylemiştin gerçekten de yaşıyorum şu anda:(. bi kutlamadan bahsetmiştin 3 arkadaş ama daha böyle bişey olmadı, işlerim de kapandı şu dönem:(. şimdi önümüzdeki dönem için neler görünüyor acaba? sevdiğim kişinin bana karşı tutumu nasıl olacak? evlilikle ilgili bir başlangıç olması mümkün mü?benim ve onun burcu terazi?onunla evlenmek ve çocuğumuz olsun istiyorum? sence onunla mı olur?sağlıcakla kalın

Bu dönem yapacağın atılımları iyi düşünmen lazım.
Karşındaki arkadaşının sana ihtiyacı var. İyi bir dinleyici ol mesela. Ona nasılsın dediğinde kestirip atma. Sana birşey anlatırken rahatlamalı.
Çok güzelşeyler olacak inşallah.
Sende olaylara biraz farklı açıdan bakmaya çalış.
Evlilik kartın açılmadı. zamanı var daha. Başka birinide şimdilik görmedim. sevgine sahip çık şuan yeterli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri