Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhabalar ben yengeç burcuym sevgilim ise balık.4 aylık bir ilişkimiz var...sevgilim çok kıskanç ve şüpheci bu huyu yüzünden çok tartışıyoruz.bu ilişki sürecek mi?

Mesaj sayınızı site genelindeki konulara yorum yazarak 30 yapınız. Talebiniz öyle değerlendirilebilecektir.

Merhaba Handanca,
bana da açılım yapabilirmisiniz? hayatımdaki kişinin burcu terazi benimki de terazi. bize ufukta evlilik var mı?
teşekkür ederim

Bu döenm boşluktasın sanki neyi neden yaptığını bile bilmiyorsun. bence kendini bu kadar bırakma. Sen kendine bakmazsan kimse sana bakmaz bunu unutma. O seni seviyor ve beğeniyor. Ama bu şekilde sevgisini kaybedersin. İlişkini canlı tutmak içinde kendini yenilemen lazım.

Bazen tartışma havası doğuyor. Hemen yapıcı bir durum içine gir ve durumu düzelt. o sakinleştikten sonra hatasını anlat. tartışma içinde tartışma yaratma yani.

Şuan için evliliğiniz zaman bağlı. ayrılık kartımda çıkmadı canım. arada sırada oluşacak tartışmalarda senin akıllı laflarınla geçecek.

tamam çok tesekkur ederım onun burcu aslan benmkısı koç... fazla umıtlı olma derken nasıl yanıı o gun guzel gecmıycekmı benı begenmıcekmı ?? ??? abla yaa ne olur cevap ver cunku bundan cok korkuyorum :(

tamam çok tesekkur ederım onun burcu aslan benmkısı koç... fazla umıtlı olma derken nasıl yanıı o gun guzel gecmıycekmı benı begenmıcekmı ?? ??? abla yaa ne olur cevap ver cunku bundan cok korkuyorum :(

Canım benim dediklerim kanun değil. Bu adar saplantı yaparsanız inan bakmam artık.

Handanca Ablaammm 15 günn o güzel falını okumak için bekledimm umarım açılımımı yaparsın,kolay gelsşn sana ablam.. Ben başak erkek arkadaşım akrep burcu 3 senedir birlikteyiz 2010 da evlilik var mı ablam ...:)

Handanca Ablaammm 15 günn o güzel falını okumak için bekledimm umarım açılımımı yaparsın,kolay gelsşn sana ablam.. Ben başak erkek arkadaşım akrep burcu 3 senedir birlikteyiz 2010 da evlilik var mı ablam ...:)

Şuan oluşacak sorunlar sakın moralini bozmasın. 3 muradın olacak inşallah.
İçinde yada başında M harfi olan birisininde sana yaşatacağı sevinç var canım.

Özel bir sevinç var diyor kart. Kendin dışında başkasınında bir sevincinede çok sevip kutlama yapmanızda olasıdır.

Kendini çok ama çok güçlü hissedeceğin bir döneme yaklaşıyorsun. Güzel cümlelerini esirgeme sevdiğinden. Kalbindeki sevgiyi ona hissettir. Karşılığını fazlası ile alacaksın merak etme.

Handancam sizi çok seviyorum..sizden çok güzel bir elektrik alıyorum..sizi tanımasamda gerçekten böyle hissediyorum..belki de hayata bakış açınız güzel olduğu için ..bende sizdeki güzellikleri görebiliyor ve hissedebiliyorum..bir abla gibisiniz..sanki bir koruyucu melek gibi..yorumlarınıza olumsuz yorumlar katmıyorsunuz..katmamanızında bizlere çok olumlu katkısı oluyor..çünkü insan olumsuzu duyduğunda daha çok inanıyor ve kendini daha çok bırakıyor! tekrar teşekkür ederim:) sizden bir ricam olabilir mi? eğer mümkün olmazsa inanın kırılmam gücenmem. ay başında sizden tarot açılımı istemiştim..şimdi çok ihtiyacım var bir soru soracağım tekrar sorarsam üyelerden tepki alırım diye özel yazmak istedim. biliyorum yasak, yaptığımda doğru değil..ama yine sizden tatlı sözler duymak istiyorum..
zaten biz evlendiğimizde ilk sizinle paylaşacağım..çünkü ilişkim ilk başladığı günden beri sürekli sizin başınızı ağırtıyorum lütfen bağışlayın handancam..biz birbirimizi çoook seviyoruz, harika bir uyum, harika bir elektriklenme var aramızda..çok uyumluyuz..beni çok seviyor..siz bu ilişkinin artık bir isminin konacağını söylediniz..ondan mı nedir acayip bir duygu yüklüyüm..onunda aynı duygularla beni andığını düşündüğünü hissedebiliyorum..sürekli aklımda..telepati dedikleri şey bu olsa gerek..ancak sevgilim çok gururlu birşey olunca hiç üstüne alınmıyor..sürekli pozitif olan alttan alan benim..ancak bir süredir bir küskünlük yaşıyoruz..ikimizde gurur yaptık..bana söylediği bir şeyi sorun ettim oda geri adım atmadı..ama şu iki gündür aramamak için kendimi zor tutuyorum..içim gidiyor..aramak istiyorum ama neden o aramıyor..sürekli alttan alan ben niye olayım diyorum..ama iç sesim ara diyor..ne yapmam gerek bilemedim..sizinle paylaşmak istedim..lütfen bana bir yorumda bulunur musunuz? aramalı mıyım? yoksa aramamalı mıyım? ...bana yorumlarınızda onu sıkmadan ilgi göstermem gerektiğini söylemiştiniz..ve sizin yorumlarınızın hepsi çıktı.. size çok güveniyor ve inanıyorum..başınızı ağırttım..eğer bakarsanız çok sevinirim..dediğim gibi eğer olmazsa bir dahaki aya kadar beklerim:) ama sanırım o zamana kadar aramış ta olabilirim..çünkü içimden bir ses ara diyor..yüreğime söz geçiremiyorum..ama doğru mu yaparım yanlış mı onu bilmiyorum :) sizi çok seviyorum..hemde çooook...19 eylül doğumluyum...sevdiğim 22 kasım bazen akrep bazen yay burcu çıkıyor :) aşkımı çoooook seviyorum..ve bu aralar sevgiye aşka dair çok yoğun duygular besliyorum..hatta ona yazmak istediklerimi söylemek istediklerimi mektup şeklinde yazıyorum..böyle güzel bir dönemi dargın mı geçireceğizzz :)
bakarsanız handancam çok mutlu olurum eğer bakmazsanız kırılmam üzülmem gerçekten :) sevgiyle kalın hep mutlu olun:)

Merhaba Handanca .. benim yaklasık 4 aya yakın bir iliskim var.İlk sevgilim hayatımdaki ilk kisiyle beraberim.Oldukça güzel gidiyo ilişkimiz . hayatta yapmam dediklerini benim ısrarlarım ve isteklerim için yaptı cok değer verdiği 3 arkadasından vazgeçti.ve onlarla muhattap olmak istemiyor artık bu olayda 1 hafta icinde oldu...Çok mutluyuz suanda 7 kasımda doğumgünü. benim doğum günüm 24 haziran.Amacımız evlenmekk hayallerimizi gerçekleştirmek her bulusmamızda bunun hayallerini kuruyoruz.Banada tarot bakarsan cok sevinirim :) evliliğe kadarrr istiyoruzz evlenmek bileee :D

kesin bir kopuş yok ama derin yaralar açacak davranışlar doğuyor. Lütfen saygınızı kaybetmeyin. Yoksa alışkanlıktan ibaret kalacaktır ilişkiniz.

Canım ilişkini bu dönem bir değerlendir bakalım. Seni üzüyor gibi görüyorum. onu ciddi konuşmalarla kendine getir. Bu konuşmalar ağır değil aksine yapıcı konuşmalar olmasınada dikkat et.

Sevgine sahip çık ve onu koru. Bunuda ona ispatla. Aşırıya kaçan konuşma ve davranışların var onada dikkat et.
ablacım geçen gün buraya yazmadım o yüsden ziyaretçi sayfana yasdım belki hayatımda hiç kendimi bu kdr kötü hissetmemiştim sewgime sahip çıktım onu hala sewiorum ama yaptıı anlamsız soğuklua ilgisizlie dayanamadım bittrdim bugün son kez konuşcaktım düzelsin die bişeler ama başka işinin oldunu söledi çoq düşündüm we bitti dedim kendimi çoq kötü değersiz hissediorum nabıcaımı bilmiorum paramparçayım senden son kez bana tarot açmanı istiorum baqabilir misin ablacım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri