Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba erkek arkadaşımla ayrıldık.yeniden barışıcakmıyız? benim burcum başak onunki koç.benim hayatımda evlilik nezaman olucak? şimdiden çok teşekkürler...

Son düzenleme:
sevgilimden ayrildik tekrar bi barişma varmi.....evlilik nezaman bana ben başakj ayrildigim çocujk boga ...bana dönecejkmi geri bejklemelimiyim onu beni seviyomu yojksa onun hayatinda yeni biri varmi

sevgili handanca ben erkek arkadasımla ılgılı baktırmak ıstıyorum bızım ılıskımız 2.5 yıldır devam edıyor suan askerde sizce ılerısı ne olur yanıtlarsanız sevınırım :) burcu aslan benmkı koç ciddi dusunuyoruz ama ılerde evlılık gorunuomu merak edıorum :) şimdiden tesekkurler kolay gelsın :)

benım yasım 17.5
sevgılımınkı 21 :)

sevgili handanca ben terazi burcuyum (7 ekim) eşimin ne olduğu konusunda hala bi fikrim yok ikizlerde olabilir yengeçte tam gününü hatırlamıyor annesi nüfusta koç ama her neyse 3 senelik evliyim çocuğumuz yok genel bakarmısın çocuk görünüyormu tşk ler şimdiden

merhaba handancam :)

ben yengeç sözlümde koç burcu

bazen diyorum keşke sözlenmeseydim bu ilişki nereye gidecek yürüyecek mi bilemiyorum :cry:

handancam önce iyiki varsın ve burdasın benim burcum yengec[5 temmuz] onunki balık [5 mart]fazla konuşmayı sevmiyo onu çözemiyom bazen ilişkimimiz hakkında düşüncelerini
bide evlilik varmı bizde bi bakarmısın şimdiden sagol

sevgili handanca 1 ekim'de başlayacak demişsin açılımlar acaba şimdi yazmak mi yoksa 1 ekimi beklemek mi daha doğru olur bilemedim ama yazayım en iyisi.. benim burcum boğa-21 nisan- erkek arkadaşımın yay 13 aralık.. şu an ayrıyız ama ben acaba bi geleceğimiz var mı dönecek miyiz birbirimize diye düşünmekten sıyırıcam yakında.. bakabilirsen çok sevinirim..

handancam ben başak burcuyum sevgilim terazi burcu..5 aylık bir beraberliğimiz var..bu ilişkinin sonu nereye gitcek ben bunu merak ediyorum.şimdiden çok teşekkürler

Oluşan negatif durumların seni üzdüğü aşina. Buda seni karanlığa itiyor. Kişiliklerinizde uymayan hatta sana ters gelen davranışları olacak zamanla. İstersen onu öylece kabul edebilirsin. Ona zaman ver. Kartlar değişeceğini gösteriyor canım.

Seni çekici buluyor. Sevgiside var. Bu ilişkiyi yürütmede top sende canım. Aceleci olma. Şimdiden evlili olayını söylemek zor. Bazen yaptığın hataları tekrarlıyorsun. denenmişi neden tekrar deniyorsunki.

Bu insanlamı onu tam olarak göremiyorum ama Evlilik kartı çıktı. Adını koyacağın bir ilişki yaşayacaksın. Bunun o insanmı olduğuna zaman gösterecek sana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri