Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben başak burçluyum partnerim boga burcu şuan ayriyiz dönecekmi dönmeyecekmi diye bakarsaniz sevinirim.......tekrar bi birliktelik olacakmi onu seviyorum ve hala bekkliyorum onun benim hakkimda dyüşyünceleri neler

Hayatını bir düzene sokman gerekiyor artık. Ne iyi ne kötü, neyin sana zararı var neyin faydası... Bunları ayıt et. İnan hayatın bir karmaşıklığa gidecek gibi. Kontrolünü kaybetme.

İçedönüklükten kurtul ve insanlarla doğru iletişim kur. Kendini düzgün ifade et. Bu arada güzel bir ortaklık oluşması mümkün. İş başarısı mümkündür. Bu ara rüyalarına dikkat et canım.

Birde bir geçmişi merak ediyorsun biri ile ilgili. Bazı şeytanlıklarda var bu geçmişte. Zaten tanık olacaksın sende.

Ama geleceğin kimse sana 3 muradını birlikte verecek canım. Ço güzel bir gelecek görünüyor.

merhaba erkek arkadaşımla ayrıldık.yeniden barışıcakmıyız? benim burcum başak onunki koç.benim hayatımda evlilik nezaman olucak? şimdiden çok teşekkürler...

Canım gelse bile ben bu aradaşını kalıcı malesef göremedim. Birkere adil olamıyor. Senden beklediklerini kendi yapamıyor. Yarış içinde sanki.
Seni beğeniyor ona bişey diyemem. Ama eksiklikler çok fazla.

Bu ilişkide güçlü olan sensin. Sen tüm gücü yüklenmeyi göze alıp almayacağına karar ver. Herşeyi ben çekerim diyecek kadar seviyıormusun yani?? Mantıklı olmakta fayda var diyorum ben.

Etrafında bu durumu paylaştığın kişiler varsa fikir al. kendini çok soyutlama canım. Öncelikle kendi içinde ne yapacağını tartmalısın.

İsmim Kader (oğlak,19)
Sevgilim Yakup(boğa,22)

Teşekkürler handanca...

Belki ilk başta bu kadar olumlu değildin. Ama bu ilişki için güzel şeyler yaşayacağınıda unutma.
Bu dönem onunla ilgili bazı ararlar alman mümkün. Sakın ani kararlar alma. iyice düşün. Alacağın kararlar olumlu yada olumsuz olsa bile düşünmeyi faydalı görüyorum.
İlişkince bazı akıllıca davranışların arkadaşının hoşuna gidiyor. Onu taşımasını biliyorsun

İlerisi için karşına çıkacak biri daha var. Kafanı karıştıracağa benziyor. Karar elbette sana kalmış.
Arada oluşan tartışmalarda idare eden taraf olmaktan ziyade onu güzelce dinlerek ikna eder sorunlarına çözüm getir canım.

sevgilimden ayrildik tekrar bi barişma varmi.....evlilik nezaman bana ben başakj ayrildigim çocujk boga ...bana dönecejkmi geri bejklemelimiyim onu beni seviyomu yojksa onun hayatinda yeni biri varmi

Evet geri dönüşü görünüyor ama mücadelede görünüyor. Kolay biri değilsin. Biraz değişmeni öneriyorum canım. Sert cevapların onda soru işareti bırkıyor. Daha yapıcı davranış ve kararlar seni düze çıkaracak.

O tekrar geldiğinde geçmişi fazla kurcalama. Bıçak gibi kes at ve yeniden başla. Onu kazanmak istiyorsan bu şeilde davranman gerekiyor.

Mutlu ve güzel şeyler olaca. sen bunu yakınlarınla paylaşacaksın.
Şimdiden moralini yüksek tut. Hatta fırsatını bulduğun bir an ona ulaşmaya çalış. Onun içn neler yapabileceğini inadını kırabildiğini görsün. Oda 4/4 lük sayılmaz ama konuşarak aşacaksınız bu sorunları.

sevgili handanca ben erkek arkadasımla ılgılı baktırmak ıstıyorum bızım ılıskımız 2.5 yıldır devam edıyor suan askerde sizce ılerısı ne olur yanıtlarsanız sevınırım :) burcu aslan benmkı koç ciddi dusunuyoruz ama ılerde evlılık gorunuomu merak edıorum :) şimdiden tesekkurler kolay gelsın :)

benım yasım 17.5
sevgılımınkı 21 :)

seni seviyor vede beğeniyor.Kafandki soru işaretlerini biraz temizle canım. Hep onlarla gezmeyi bırak. İnan daha güzel bir enerjin olacak. Bunuda ona yaydığında daha mutlu olacaksın.

Bazı şeylerde de önyargılı olma. Gözünle görmeden peşin hüküm verme.
Evlilik kartı şuan için çıkmada. isteğinde zaman sorunu var ondansanırım.
Onun hatalarında ise esip gürleme hemen. Fevri davranışların onu üzüyor..

Bu bekleme sürecini akıllılıkla geçir. Yoksa hem kendini hemde onu huzursuz edersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri