gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Aşk Tesadüfleri Sever

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

aşk tesadüfleri sever oyuncuları isimleri aşk tesadüfleri sever oyuncu isimleri oyuncularının oyuncu kadrosu karakter Yakında vizyona girecek olan Türk yapımı süper bir aşk filmi daha... Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın üstlendiği,harika bir romantik komedi...
    Oyuncu kadrosunda oldukça tanıdık isimler yer alıyor.Başrollerini Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin'in paylaştığı filmde,Cansel Elçin,Altan Erkekli,Cezmi Baskın,Batuhan Karacakaya gibi isimler de yer almaktadır.

“Aşk Tesadüfleri Sever” 4 Şubat’ta vizyonda!

“Aşk Tesadüfleri Sever”, doğumlarından itibaren çocukluk ve ilk gençlik yılları boyunca yolları Ankara’da kesişen, 2010 yılında İstanbul’da tanışan Özgür (Mehmet Günsür) ve Deniz’in (Belçim Bilgin) birbirlerine doğru ve engellerle dolu aşk macerasını anlatırken, bir yandan da geri dönüşlerle onların bugünlerini yaratan dönemlere uzanıyor. Film, Türkiye’nin 70’li, 80’li, 90’lı ve 2000’li yıllarını ziyaret ederek, o yılların artık unutulmaya yüz tutmuş popüler kültür öğelerinden, müziklerinden, yaşam biçimlerinden ve alışkanlıklarından besleniyor. “Aşk Tesadüfleri Sever” pek çok gerçek hikayeden yola çıkılarak derlenmiş olaylar bütünüyle; İstanbul’dan Ankara’ya yaptığı nostaljik yolculuğun içinde izleyiciye doyurucu, duygusal, yıllarca akıllardan çıkmayacak bir aşk filmi vaad ediyor.

FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN!

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bi gidip izlemek nasip olmadı ama izlicem film çok güzele benziyor =)

Aşk Tesadüfleri Sever konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tesadüf

Tesadüf

tesadüf aşk hikayeleri Genç spor muhabiri, daha bir hafta önce tanıştığı ana okulu öğretmeni kızla randevusuna gidiyordu. Trafik felaketti. Daha ikinci buluşmasına geç kalmaktan korkuyor, kendi kullandığı arabada heyecan ve endişeden terliyordu. Araçlar arasındaki boşluklardan sağa sola çaresizce girmeye çalışıyor, ikide bir kornaya basıyordu. Geç kalacağı kesinleşince, cep telefonuna...
  2. Müslüm Gürses - Aşk Tesadüfleri Sever

Müslüm Gürses - Aşk Tesadüfleri Sever

Aşk tesadüfleri sever Kader ayrılıkları Yıllar geçmeyi sever İnsan aramayı Güller açmayı sever Zaman soldurmayı Eller birleşmeyi sever Yollar ayrılmayı Herkes geçmişi öder Bir yol ayrımında Başlamak istersen Yeni bir hayata Gölgeni yedek Bırak ardında Hayat tekrarları sever Yeniden başlamayı Kuşlar dalları sever Kanatlarsa uçmayı __________________
  3. Özgün - Aşk acıyı sever

Özgün - Aşk acıyı sever

Aşk derin acılar sever Açık denizlere yüreğini serer Ne rüzgarlar ondan korkutur beni Kalbin yoktur ezberi Unutur üzenleri Ne de yağmurlar korkutur beni Aşkın yoktur ezberi Acıyı sever Üzeni unutur unutulur gider Gönül avunur yeni bi kalp sever Her insan kaderini kendisi çizer Aşk için unutulur değer Acısı geçer gider Ne yağmurlar ondan korkutur beni Aşkın yoktur ezberi Acıyı sever
  4. Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı pop müzik şarkıcısı Gülşen son albümü Beni Durdursan Mı'yı piyasaya çıkarttı. Gülşen'in bu albümünden Aşk Cinayet Sever şarkısının sözlerini bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz.. Mutlu musun mutsuzum diye Senden sonra öldüm bittim diye Ne farkeder aşk cinayet sever Zaafım bu yüzden...
  5. Sertap Erener Tesadüf Aşk Şarkı Sözleri

Sertap Erener Tesadüf Aşk Şarkı Sözleri

Herşey ne kadar hızlı Herşey ne çok oturup ince şeyler düşünmek için vakit yok En son ne zaman baktın gökyüzüne Ne zaman geldin göz göze birisiyle Ben yine yolllara düştüm yine zorlara Hem korkak hem gözü kara uçlardan uçlara Ben yine taşlara vurdum deli başımı Sürüklüyorum kendimi tesadüf aşklara Yanmışız ama halimiz duman Yetmiyor zaman aman aman aman Ne kadar oldu vapurla karşıya...

Sayfayı Paylaş