gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aşk Testi

Konu, 'Testler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kişi testi adına göre aşk testi isimli aşk kişi testleri yap isimli Aşkın dereceleri var mı? Peki bu neye göre belirlenir? Birlikte olduğunuz kişinin sizi ne kadar sevdiğini merak ediyorsunuzdur. Peki siz ona ne kadar aşıksınız? Bu sorunun yanıtını gerçekten biliyor musunuz? Kendinizden emin bir şekilde "Tabii ki onun beni sevdiğini biliyorum" demeyin. Aşağıdaki soruları bir yanıtlayın. Daha sonra puanlama bölümünü okun, ne kadar aşık olduğunuzu görün. Haydi bakalım, sıvayın kolları...
    1- İlk buluşmanızda gittiğiniz yeri hatırlıyorsunuzdur. Peki o gün üzerine giydiklerini de hatırlıyor musunuz?

a) Net olarak hatırlıyorum
    b) Biraz düşünmem lazım
    c) Şeyyyy, aklımdan çıkmış
    d) Bunun ne önemi var ki?

2- Kendinizde bir değişiklik yaptınız (saç şekli, yeni kıyafetler v.b.) ama fark etmedi. Tepkiniz ne olur?

a) Dalgınlığına veririm
    b) Üzülürüm, belli etmem
    c) Yüzüne vururum
    d) Aylarca konuşmam

3- Arkadaşlarıyla buluştu ve size söylediği saatten biraz geç geldi. Ne dersiniz?

a) Nasıl geçti gecen?
    b) E yani aşkolsun!
    c) Beni aldatıyorsun
    d) Seni terk ediyorum

4- Siz bir restoranda otururken eski sevgilisi geldi. Sevgiliniz tedirgin davranmaya başladı. Ne düşünürsünüz?

a) Bu çok doğal bir tepki
    b) Yoksa onu unutmadı mı?
    c) Bunun hesabını sorarım
    d) Anında kalkar giderim

5- Hafta sonu için yaptığınız planı, "Acil bir işim çıktı, gelemiyorum" diyerek iptal etti. Şimdi ne olacak?

a) Kaderime razı olurum
    b) Başkası var mı acaba?
    c) Rezil bir hafta sonu olacak
    d) Programıma onsuz devam ederim

6- Ailesiyle tanıştınız ancak, kültürel açıdan farklılıklarınız var. Bundan sonra ne yapacaksınız?

a) Her zaman saygı duyarım
    b) Pire için yorgan yakmam
    c) Ailesiyle hiç görüşmem
    d) İlişkimiz kesin biter

7- İşten çıkarıldı. Artık paranız çok az. Eğlenceye para ayıramıyorsunuz. İlişkiniz nasıl etkilenir?

a) İyi günde, kötü günde...
    b) Biraz yıpranırız tabii
    c) Mutsuz olacağımız kesin
    d) Parasız aşk yaşanmaz

8- Doğum gününüzde hiç hoşunuza gitmeyen bir hediye aldı. Hediyeyi beğenmediğinizi ona nasıl belli edersiniz?

a) Belli etmem, hatırlaması yeter
    b) Bir kenara koyar, ilgilenmem
    c) Bana bunu mu layık gördün?
    d) Sen bu hediyeyi al da...

9- Herhangi bir nedenden dolayı günlerdir çok üzgün. Resmen bunalımda. Nasıl yardım edersiniz?

a) Gerekirse onunla ağlarım
    b) Kendi haline bırakırım
    c) "Fazla uzattın ama" derim
    d) Herkesin derdi kendine

10- Saçma sapan bir nedenden dolayı kavga ettiniz. Üstelik hatanın da sizde olduğunu anladınız. Evet?

a) Hemen özür diler barışırım
    b) Ortamı yumuşatmaya çalışırım
    c) İlk adımı ondan beklerim
    d) Ben asla hata yapmam!

SONUÇ:

A'LAR ÇOĞUNLUKTAYSA:
    Bu dünyada sizin kadar çok seven biri daha olamaz. Siz resmen kendinizi aşkınıza adamışsınız. Bir çeşit "mutluluk perisi" gibi sadece onun mutluluğunu düşünüyorsunuz. Siz de böyle olmaktan dolayı mutlusunuz. Sevdiğiniz kişi gerçekten çok şanslı. Umarım o da bunun farkındadır!

B'LER ÇOĞUNLUKTAYSA:
    Aşıksınız ama aynı zamanda şüphecisiniz. Her zaman aklınızda "O da benim onu sevdiğim kadar seviyor mu acaba?" sorusu var. Üstelik bu soruya kesin bir yanıt da bulamıyorsunuz. Bu kadar şüpheci olmak aşkınıza zarar verir.

C'LER ÇOĞUNLUKTAYSA:
    Bencillik sizin kanınızda var. Kendinizi o kadar fazla düşünüyorsunuz ki, sevgilinizi düşünmeye vakit bile kalmıyor. İlişkiniz onun sayesinde sürüyor. Açıkçası, o sizi daha çok seviyor. Kendinizi birazcık yontmanızda fayda var. Aksi takdirde onu elinizden kaçıracaksınız.

D'LER ÇOĞUNLUKTAYSA:
    Aşk ve siz asla bir araya gelemezsiniz. Mümkünse karşı cinsten mutlaka uzak durun. Hani, "Böylesi düşman başına" dene insanlar vardır ya, siz onlardansınız. Kiminle birlikte olursanız ona zarar verirsiniz. Dünya insanlarının sağlığı açısından sizi acilen bir yere kapamak gerekiyor!

alıntı

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşk Testi
    A'LAR ÇOĞUNLUKTAYSA:
    Bu dünyada sizin kadar çok seven biri daha olamaz. Siz resmen kendinizi aşkınıza adamışsınız. Bir çeşit "mutluluk perisi" gibi sadece onun mutluluğunu düşünüyorsunuz. Siz de böyle olmaktan dolayı mutlusunuz. Sevdiğiniz kişi gerçekten çok şanslı. Umarım o da bunun farkındadır!

Farkinda farkinda :hhh:

Ayyyyyyyyyy :D:D
    Sagol canim :)

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

teşşekürler güzel paylaşımmm

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

evet benimde A şıkları çoğunluktaydı sonuçları eşime mail mi atsam ne:D:D
    saol canım emeğine sağlık

5. gecegunesi__mrw

gecegunesi__mrw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    banada b çıktı :D paylaşım çok qüzell teşekkürler

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

A'LAR ÇOĞUNLUKTAYSA:
    :26:

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    essahmııı :DD:DD:D:DD

8. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:):):)

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    A'LAR ÇOĞUNLUKTAYSA:

=)=) işte budurr...farkındaa hemde cok farkındaki karşılıgını veriyor...

Aşk Testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Testi

Testi

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan...
  2. Aşkınızın IQ'su Kaç? çöz testi gider merakını

Aşkınızın IQ'su Kaç? çöz testi gider merakını

ayku testi çöz iq testi çöz kişisel gelişim testleri kişisel testler test Evet arkadaşlar bir ilişki yaşıyorsunuz ve ilişkinizin ne derece olduğundan emin değilsiniz işte şimdi sizler için vereceğim testi uyguladığınızda bu merakınızı giderebileceksiniz İlişkinizin hangi boyutta olduğunu belli eden bu aşk testiyle bakalım nasıl sonuçlar çıkacak Sevgiliniz ilişkinize tüm üzüntü ve...
  3. aşk...

aşk...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. aşk kimlik testi...

aşk kimlik testi...

kimlik testi aşk kimliğinize bakınn meleklerim....:24: http://www.tanelik.com/Ask-Kimlik-Testi.html
  5. Aşk Ölçme Testi

Aşk Ölçme Testi

Aşk Ölçme Testi istiyorum sevgilimle birlikte aşkımızı ölçmek istiyoruz sizin sitenizde Aşk Ölçme Testi varsa linkini atarmısınız bana

Sayfayı Paylaş