gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

'aşk tutulması' adlı filmin galası, önceki akşam yapıldı.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

AŞK TUTULMASI BAŞLADI!
    'AŞK TUTULMASI' ADLI FİLMİN GALASI, ÖNCEKİ AKŞAM YAPILDI.

Tolgahan Sayışman ile Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı, romantik komedi türündeki 'Aşk Tutulması' izleyici ile buluştu. Çekimleri dört haftada tamamlanan filmin galasına, sanat dünyasından pek çok ünlü katıldı. Evcen'in gecceye sevgilisi Özcan Deniz'de değil tek başına gelmesi ile ilgili sorulara, 'Bu ilişkinin filmin önüne geçmesini istemedik' açıklaması getirildi.

gecce.com

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: 'aşk tutulması' adlı filmin galası, önceki akşam yapıldı.
    yha ben bu kızı çok seviyorum yhaaa valla paylaşımn için teşşekürler..gitma şansım olsa kesin gidicem güzel bir filme benziyor reklamlrda görmüştüm...

'aşk tutulması' adlı filmin galası, önceki akşam yapıldı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üç Maymun Filminin galası yapıldı

Üç Maymun Filminin galası yapıldı

Fİlm, küçük zaafların büyük yalanlara dönüşerek parçaladığı bir ailenin gerçeği örtbas ederek her şeye rağmen bir arada kalma çabasını konu alıyor. Üç Maymun'un galası yapıldı Nuri Bilge Ceylan'a Cannes'da ödül getiren film, Altın Portakal Film Festivali'nde Türk izleyici ile buluştu. Filmin başrol oyuncuları Hatice Aslan (solda), Yavuz Bingöl (sağda) ve yönetmen Nuri Bilge...
  2. Aşk TutuLması...

Aşk TutuLması...

aşk tutulması sözleri aşk tutulmasındaki güzel sözler tutulmasındaki sözler tutulması güzel sözleri Aşk Tutulması Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan Uğur, bir ilaç mümessilidir. Gündelik hayatında gayet sakin bir kişiliği varken söz konusu futbol olduğunda bambaşka bir adam olmaktadır. Kazanma arzusu ve totemler onu diğer fanatiklerden ayıran en büyük özelliğidir. Annesi ve kız...
  3. Aşk Tutulması film tanıtımı

Aşk Tutulması film tanıtımı

aşk tutulması tatil yeri aşk tutulmasındaki tatil köyü tutulmasındaki yeri tutulması çekim yerleri filmindeki Tür: Komedi, Duygusal Yönetmen :MURAT ŞEKER Senarist :MURAT ŞEKER,Selami Genli Yapım: 2008, Türkiye Oyuncular UZAN AKSOY, MURAT AKKOYUNLU, Tolgahan Sayışman, Fahriye Evcen, Ali Erkazan, Tim Seyfi, Yasemin Öztürk...
  4. Kirpi'nin Galası Yapıldı

Kirpi'nin Galası Yapıldı

“Kirpi” filminin galası önceki akşam Astoria Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Sulhi Dölek’in senaryosunu yazdığı ve film yapılmasını vasiyet ettiği ‘Kirpi’nin oyuncularından çok memnun kaldığını söyleyen yönetmen Erdal Murat Aktaş, “Sulhi Bey’e bir söz vermiştim, onu tuttum. Halkımız bu filmi beğenirse hepimiz çok mutlu olacağız” dedi.
  5. Aşk Kırmızı Filminin Galası Dün Gece Yapıldı

Aşk Kırmızı Filminin Galası Dün Gece Yapıldı

Bu konu, Aşk Kırmızı Filminin Galası Dün Gece Yapıldı haberi hakkında bilgielr vermektedir. Sevgili melekler, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Ezgi Asaroğlu ve Tayanç Ayaydın'ın paylaştıkları Aşk Kırmızı filminin galası dün gece MSGSÜ'de yapıldı .Galaya pek çok ünlü katılırken, yapılan rica üzerine davetlilerden bayanların kırmızı erkeklerin siyah giyinmiş olması enteresan bir görüntü...

Sayfayı Paylaş