gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aşk ve Ceza Canım Yanıyor Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aşk ve ceza canım yanıyor kim söylüyor içim yanıyor aşk ve ceza sözleri canım içim kanıyor şarkı sözü kanıyor sözleri şarkı Aşk ve Ceza dizisinin geçtiğimiz bölümlerinde oldukça duygusal bir parça vardı.Dizinin tutkunlarındansanız bu duygusal parça eminim sizlerinde çok hoşuna gitmiştir."Canım Yanıyor"isimli bu güzel parçayı kimin söylediğini merak ediyorsanız parçayı seslendiren kişi Aliye Mutlu. Sizlere Canım Yanıyor sözlerini sunuyorum.

Canım Yanıyor

Gitti ışığım gitti,

Karanlığım şimdi,

Belirsiz,

Gitti arkadaşım gitti,

Yalnızım şimdi,

Süresiz,

Dipsiz kuyulara düştüm,

Çığlığım karıştı geceye,

Önce düşümde görmüştüm,

Diyemedim gerçek olur diye,

Canım yanıyor,

Canım yanıyor

Bir el verin gelin bana

İçim kanıyor

İçim kanıyor

Gelin tütün basın yarama

2. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

tual
    son günlerde takıldığım parçaladan bir tanesi tual seslendirmiş -acının öyküsü .....

3. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

yine tual -pencere- isimli şarkısını çok güzel yorumlamış....dinlemenizi tavsiye ederim...

Aşk ve Ceza Canım Yanıyor Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canım yanıyor ALLAHIM.....

canım yanıyor ALLAHIM.....

metin şentürk canım yanıyor video yanıyor allahım içim canım yanıyor ALLAHIM... canım yanıyor içimde ince bir sızı nedenini bilmiyorum... Adı sensizlik belki Yada ulaşamamak,ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde,secdedeyken başka yerde olmak... Yönelememek Sana içten bir aşkla... Canım yanıyor ya RABBEL ALEMİN Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor YA...
  2. Aşk ve Ceza ( atv)

Aşk ve Ceza ( atv)

Aşk ve Ceza Dizisi oyuncu kadrosu Murat Yıldırım Nurgül Yeşilçay Feride Çetin Kerem Atabeyoğlu Tomris İncer Oktay Gürsoy Zeynep Beşerler Cenk Ertan Sennur Kaya aşk ve ceza dizisi konusu aşk ve ceza dizisi ATV Dizi Van-Bodrum-İstanbul üçgeni arasında geçiyor. Yasemin adlı genç bir reklamcı, ablasının yıllar önce evlilik dışı bir ilişki yaşamış, hamile kalmış ve ardından kürtaj sırasında...
  3. ağda yaptım canım yanıyor

ağda yaptım canım yanıyor

göğüs kıllarımı ağda ile aldım fakat sonrasında atlet bile giyerken canım çok yanıyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz
  4. canım yanıyor

canım yanıyor

ya ben staj olduğum yerde çalıştığım kşiye aşık oldum. bunuda en ii arkadaşıma söyledim. sonra çocuğun sevgilisi olduğunu duydum bende ağlarken oradan bir abi gördü sordu söylemedm. sonra en ii arkadaşıma gitmiş o senn söylmeni istedi demiş. o da hemen söylemiş sonra bu çocuğa gidip bu seni seviyor demiş çocuk bütün gün yüzüme çok kötü baktı. bana ters ters konuştu. şefe gitti bunu...

Sayfayı Paylaş