gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aşk ve Ceza Pelin (Ahu Yağtu) Resimleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ahu yağtu ahu yagtu aşk ve ceza Aşk ve Ceza dizisine sonradan dahil olan Pelin (Ahu Yağtu) Cem' in arkadaşı ve 5X5 Bar' ın yeni sahibi Pelin rolünde oynuyor...
    Güzel oyuncunun resimlerini paylaşıyorum...

Aşk ve Ceza Pelin (Ahu Yağtu) Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk ve Ceza Hakan (Sinan Tuzcu) Resimleri

Aşk ve Ceza Hakan (Sinan Tuzcu) Resimleri

aşk ve ceza hakan sinan tuzcu sinan tuzcuoğlu dolunay soysert tuzcu dolunay soysert Aşk ve Ceza dizisine sonradan Savaş'ın A.B.D.'den dönen arkadaşı olarak dahil olan Hakan (Sinan Tuzcu)'ı daha önce Ihlamurlar Altında dizisi ile tanımıştık... Kendisi gibi oyuncu olan Dolunay Soysert ile evli olan yakışıklı oyuncu Hakan (Sinan Tuzcu) resimlerini paylaşıyorum...
  2. Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura

Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura

Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura Ahu Yağtu ve eski eşi Merhaba Melek'ler... Meraklı bir misafirimiz ünlü mankenlerden Ahu Yağtu'nun ilk eşini yani eski eşinin kim olduğunu merak etmiş. Elbette ki bizde araştırdık ve Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura hakkında bilgiler derledik sizler için :) Yağtu’nun ikinci evliliğini yapacağı ortaya çıktı. Bugün 34 yaşında olan ünlü manken 19...
  3. Ahu Yağtu Hakkında Bilgi

Ahu Yağtu Hakkında Bilgi

ahu yağtu kimdir ahu yağtu hayatı ahu yağtu biyografi Son günlerde Cem Yılmaz'la olan birlikteliği ve hamile kalışıyla gündeme gelen evlilik haberleriyle olay olan Ahu Yağtu hakkında elimizde olan bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Ahu Yağtu 11 Temmuz 1978 doğumludur. Eğitim Durumu Sanat Merkezi mezunudur. Ahu Yağtuğun rol aldığı diziler *Aşk ve ceza *Komiser nevzat...
  4. Cem Yılmaz Ahu Yağtu Düğün Resimleri

Cem Yılmaz Ahu Yağtu Düğün Resimleri

Cem Yılmaz Ahu Yağtu Düğün Resimleri Cem Yılmaz Ahu Yağtu Düğünü fotoğraflarını paylaştınız mı kızlar ben göremedim merakla bekliyorum bu ikilinin düğününü
  5. Ahu Yağtu kimdir ?

Ahu Yağtu kimdir ?

ahu yağtu kim,ahu yağtu biyografisi,ahu yağtu hangi dizide oynuyor,ahu yağtu resimleri,ahu yağtu nereli,ahu yağtu kaç yaşında Ahu Yağtu 11 Temmuz 1978 tarihinde İzmir ilinde dünyaya geldi. Anne ve babası kendisi küçükken ayrılmış olan oyuncu temel eğitimlerini İzmir ilinde aldı. Sanat okulu mezunu olan oyuncu 15 yaşına geldiği zaman model olmaya karar verince İzmir ilinden İstanbul iline...

Sayfayı Paylaş