gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Aşk ve Duygu Yüklü Videolar bölümü hakkında genel duyurudur.

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

duygu yüklü videolar aşk yüklü videolar aşk içeren Sevgili arkadaşlarım, açıldığımız günden bu yana kaliteli paylaşım ve telif haklı olmayan içerikle konu açılmasını kendine ilke edinmiş sitemizden Aşk ve Duygu Yüklü Videolar
    Bölümü, sanatçıların ses kliplerini barındıran flash paylaşımlar nedeni ile silinmiştir.

Dolayısı ile bu bölümden konuş açan arkadaş/arkadaşlarımızın konu sayılarında ister istemez düşüş olacaktır.

Lütfen TELİF HAKLI VİDEO SES SANATÇILARININ PARÇALARI GÖRÜNTÜLERİNİ İÇEREN PAYLAŞIMLAR YAPMAYINIZ...

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Aşk ve Duygu Yüklü Videolar bölümü hakkında genel duyurudur.
    anlaşılmıştır adminim teşşekürler bilgi için...

Aşk ve Duygu Yüklü Videolar bölümü hakkında genel duyurudur. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygu yüklü yazilar...

Duygu yüklü yazilar...

duygu yüklü yazılar Seni Özlüyorum... Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları, seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim artık bunu... Gözbebeklerimin içine yerleşmişsin ve dünyada...
  2. Duygu yüklü mektuplar

Duygu yüklü mektuplar

duygu yüklü mektuplar sevgi yüklü mektuplar Platonik aşk üzerine mektup Sana uzaktan bakıyorum. Sana bakmak inanılmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince aklım da senin peşinden sürüklenip gidiyor, yüreğim de.. Yanında biri mi var, ona bir şey mi söylüyorsun, onunla gülüyor musun.. içim yanıyor. Ama senden sonra gördüğüm o insan birden senden biri oluyor. Senin baktığın her yer artık güzel, senin...
  3. Duygu yüklü resimli şiirler

Duygu yüklü resimli şiirler

resimli kısa şiirler resimli şiirler duygu yüklü kısa duygu şiirleri
  4. Beni ve birçok kişiyi ağlatan hikaye duygu yüklü.. :(

Beni ve birçok kişiyi ağlatan hikaye duygu yüklü.. :(

Bu Kadar Sevebilirmisiniz ?... biraz uzun gibi ama kesinlikle okurken farkına varmadan bitirmiş olacaksınız....... Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle...

Sayfayı Paylaş