gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

AŞk VE NEFFRETİN İLİŞKİSİ

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

! ! ! Ne SevGimSiN NeDe NefReTiM ! ! !bir sevgilinin ayrılık için aşkına yazdığı mektup Hiçßr Zaman KenDiMi SaNa AnLaTaMaDım iFaDe eDeMeDim Hep ÖnYarGılı davrandım; Ya ßen AnLatmasınıkendimi sana ßiLeMeDim YaDa Sen DinLeMeSiNi Sana SeNi SeViYoRum DeMeye ßiLe KorKuYodum HaYatımda Da ßir Sana YeniLdim ßir SenDe ßu KaDar HadSiz oLdum GuRuRumu aYakLar altınana aLdım ßeLki DüzeLir ßeLki ßazı $eyLerin FarrkınaNa VaRır DeDim aMa oLmadı $unu ßil iÇimDe SaNa Dair Hiçßr$ey Yok Ne SevGimSin NeDe NefReTiM Ayrılık Zor DegiL aCı Hep SakLı KaLır ßi Kö$eDe aMa SonunDa AyRılık VarSa ErKenDen Noktayı koymak GeReKir ßana ßenim HaYatıma aYak Uyduracak ßi iNsan ßeni NasıL Taşıyacak GeLeCeGimi KaRartCak KaDar ApTaL DeGiLim SeNerYo ßana UyMadıHepSi ßu[Maddi DeGiL]ßiTiReNin Kim oLduGu öNemLi DeGiL öNemLi oLan SoNuç YaRın ßiTiCek oLan ßir $ey VarSın ßuGün ßitSin KayßeDeCeGim SenSeN ßen Seni Hiç KazanMaDımKi NeYiNe üZüLeYiM PeHhhh..................... UNUTMAYINKİ BİR KİŞİYE OLAN NEFRETİNİZİN BÜYÜKLÜĞÜ ONU NE KADAR SEVDİĞİNİZLE ALAKALIDIR NE KADAR ÇOK SEVDİYSENİZ OKADAR ÇOK NEFRET EDERSİNİZ.......:tsk:ask sitemlerle doludur ve cazip olan bu dur seven herşeye katlanır bence seven ne yapmaz

AŞk VE NEFFRETİN İLİŞKİSİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Ve Astrolojİ İlİŞkİsİ

Tarot Ve Astrolojİ İlİŞkİsİ

kupa kralicesi kupa beşlisi venüs tılsımı nasıl yapılır jüpiter tılsımı nasıl yapılır uranüs ANA KARTLAR KARTIN ADI MANASI BURCU / GEZEGENİ GRUBU JOKER Engin görüş ani kararların simgesidir. Uranüs - Merkür...
  2. Mobilya ve insan ilişkisi...

Mobilya ve insan ilişkisi...

Ergonomik olarak tasarlanmamış bir koltukta geçirdiğiniz çalışma saatlerini veya sağlıklı bir uyku için düşünülmemiş bir yatakta geçirilmiş koca bir geceyi. Gündelik yaşantınızda enerji kaybınıza neden olan tasarım nesneleriyle yaşadığınız sorunları hiç düşündünüz mü? Mobilya ve insan ilişkisi sadece tasarım ve iç mimarinin sorunu olarak değil aynı zamanda yaşam ve çalışma mekanlarımızdaki...
  3. Felsefe ve Eğitim İlişkisi

Felsefe ve Eğitim İlişkisi

FELSEFE VE EĞİTİMİN İLİŞKİSİ Eğitim felsefesinin konusu eğitim dediğimiz süreçtir.Amaç eğitimin dayandığı ilke ve kavramları aydınlatmak, amaç ve araçları irdelemek, temel sorunları tartışmaktır.Kısaca eğitim felsefesi, eğitim sorununa felsefi bir açıdan bakmaktır. Eğitimle felsefe arasındaki ilişkiler şu maddeler altında toplanabilir: 1-Eğitim sistemi kurulurken öncelik hedeflere...
  4. Jeofİzİk Ve Felsefenin İlişkisi

Jeofİzİk Ve Felsefenin İlişkisi

Jeofizik, Felsefe ilişkileri araştırılacaksa bu elbette bilim felsefesi yoluyla olmak zorundadır. Bilim felsefesinin amacı kısaca bilimi anlamaktır (Yıldırım, 1991). Bilim felsefesi ile bilimsel felsefeyi de birbirinden ayırmak gerekir. Yukardaki tanımdan yola çıkarak, bir bilim süreci olarak jeofiziği birtakım eylemsel ve düşünsel işlemlerin bir örgüsü sayabiliriz. Gözlem, deney ve ölçme gibi...
  5. Balık ve Yoğurt İlişkisi

Balık ve Yoğurt İlişkisi

Balık ve yoğurt ilişkisi, nedir, ne zararı vardır, ne işe yarar, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım. Küçükken babaannem her balık yediğimizde yoğurt sakın yeme balık ile zehirlenirsin maazallah derdi. Hiç unutmam ama aslında zehirlenmemize neden olmuyormuş. Nedenini hep birlikte öğrenelim. Balık ve Yoğurt İlişkisi Halk arasında yaygın olan "Balıkla yoğurt yemek...

Sayfayı Paylaş