AŞk VE NEFFRETİN İLİŞKİSİ

esena

Aktif Üye
Üye
AŞk VE NEFFRETİN İLİŞKİSİ
! ! ! Ne SevGimSiN NeDe NefReTiM ! ! !bir sevgilinin ayrılık için aşkına yazdığı mektup
Hiçßr Zaman KenDiMi SaNa AnLaTaMaDım iFaDe eDeMeDim Hep ÖnYarGılı davrandım; Ya ßen AnLatmasınıkendimi sana ßiLeMeDim YaDa Sen DinLeMeSiNi Sana SeNi SeViYoRum DeMeye ßiLe KorKuYodum HaYatımda Da ßir Sana YeniLdim ßir SenDe ßu KaDar HadSiz oLdum GuRuRumu aYakLar altınana aLdım ßeLki DüzeLir ßeLki ßazı $eyLerin FarrkınaNa VaRır DeDim aMa oLmadı $unu ßil iÇimDe SaNa Dair Hiçßr$ey Yok Ne SevGimSin NeDe NefReTiM Ayrılık Zor DegiL aCı Hep SakLı KaLır ßi Kö$eDe aMa SonunDa AyRılık VarSa ErKenDen Noktayı koymak GeReKir ßana ßenim HaYatıma aYak Uyduracak ßi iNsan ßeni NasıL Taşıyacak GeLeCeGimi KaRartCak KaDar ApTaL DeGiLim SeNerYo ßana UyMadıHepSi ßu[Maddi DeGiL]ßiTiReNin Kim oLduGu öNemLi DeGiL öNemLi oLan SoNuç YaRın ßiTiCek oLan ßir $ey VarSın ßuGün ßitSin KayßeDeCeGim SenSeN ßen Seni Hiç KazanMaDımKi NeYiNe üZüLeYiM PeHhhh..................... UNUTMAYINKİ BİR KİŞİYE OLAN NEFRETİNİZİN BÜYÜKLÜĞÜ ONU NE KADAR SEVDİĞİNİZLE ALAKALIDIR NE KADAR ÇOK SEVDİYSENİZ OKADAR ÇOK NEFRET EDERSİNİZ.......:tsk:ask sitemlerle doludur ve cazip olan bu dur
seven herşeye katlanır bence seven ne yapmaz

Geri